Viimased lood

latest

Kalad

    Armastus ja kohtumised Kui sa oled vallaline, on sind ees ootamas üks kohtumine ühe tundliku ja emotsionaalse inimesega...

 


 

Armastus ja kohtumised

Kui sa oled vallaline, on sind ees ootamas üks kohtumine ühe tundliku ja emotsionaalse inimesega, kes sulle väga sarnaneb oma loomuse poolest. Su võib tekkida tunne nagu oleks see unistus, mis on tõeks saanud. Kui sa oled juba kellegagi koos, on su kaaslane sinu vastu eriti tähelepanelik ja armastav. Sa näed tema silmis tundeid, mis kuhugi pole kadunud. Ja sellepärast oled sa õnnelik. 


Raha ja töö

Mõned muutused võivad tekkida, ilmselt suureneb ka su töökoormus. Sul ei jää midagi üle, kui käärida käised üles ja näidata, milleks sa võimeline oled. Kui sa otsid töökohta, siis pead sa vaimu valmis panema, sest septembrikuu toob sulle häid uudiseid. 

 

 


Tervis

Septembris peaksid sa olema väga heas vormis. Sellegipoolest hoolitse oma tervise eest ja muuda oma eluviise paremaks. Ning ära muretse liiga palju, sest stress ei ole tervisele hea. 


Pere ja sõbrad

Sa otsid võimalusi, kuidas lähedaste sõpradega rohkem aega koos veeta, sulle meeldib neile südant puistada ja küsida nõu ühe või teise asja kohta. Sõpradega koosolemine annab sulle jõudu ja energiat. Tänu sellele saad sa ka oma murekoormast lahti ning tunned end palju paremini.

Kommentaare ei ole