Viimased lood

latest

Horoskoop : milliste tähemärkidega on kõige raskem elada?

foto : unsplash / Maciej Pienczewski      Kui mõnede tähemä...

foto : unsplash / Maciej Pienczewski

 

 

 Kui mõnede tähemärkidega on tore ja meeldiv suhelda, siis teistega võib asi raskem olla. 


JÄÄR - kergesti ärrituv ja jonnakas

Jääraga on igapäevases elus kõige raskem hakkama saada, sest Jäär laseb ennast emotsioonidest ja tunnetest juhtida, eriti paistab see silma siis, kui ta peaks vihastama. Ta ärritub ruttu ja sageli ilma põhjuseta, Jäära lähedased on need, kes peavad tema vihahooge välja kannatama, mis õnneks ruttu üle lähevad. Jäär on impulsiivne ja võtab selle tõttu sageli läbimõtlematuid otsuseid. Armastuses on tal raske ennast kellegagi tõsiselt siduda ja veelgi raskem truuks jääda. Ta on jonnakas ja kitsarinnaline, võib teinekord käituda täiesti egoistlikult, mõtlemata sugugi teiste peale. Ta on veendunud, et ainult temal on alati õigus, ainult tema teab kõik ja sellepärast ei ole ta valmis kompromisse tegema. Kõige sellepärast on temaga raske koos elada, hoolimata sellest, et tal on ka palju häid omadusi nagu siirus, otsusekindlust või oskus elu nautida sellisena nagu see on.

 

 


SKORPION - nõudlik ja terav

Skorpion on nõudlik nii iseenda, kui teiste vastu ja täiesti paindumatu oma suhetes teistega. Vajaduse korral teeb ta teistele selgeks, et nad eksivad ja seda ilma igasuguse taktitundeta. Skorpion on veendunud, et tõde on kõige tähtsam, hoolimata sellest, et see võib teistele haiget teha. Sellistel kordadel ei hooli ta isegi teiste tunnetest. Ta on oma loomuselt umbusklik inimene, kelle usaldust ei ole kerge võita. Kui ta on aga hakanud sind usaldama, pole Skorpionist lojaalsemat kaaslast. Temaga ei ole kõige lihtsam elada aga tema puudustega on võimalik elama õppida. 


KALJUKITS - paindumatu ja kangekaelne

Kui sa otsid endale rõõmsalt kaaslast, siis ei maksa Kaljukitse valida. Kaljukits on selle jaoks liiga kohusetundlik, tal on oma tööasjadega liiga palju tegemist, ta töötab korralikult ja näeb palju vaeva, tal on palju kohustusi ja suur vastutus. Kõik muu on teisejärguline. See ei takista tal veeta vaba aega ka nendega, kes on talle kallid. Ta võib ainult tunduda isegi lähedaste seas eemalolev ja jahe. Sellest on kahju, sest tal on hea huumorimeel ja ta on väga tark. Oleks ta avatum, muutuksid tema suhted palju paremaks. Kaljukits on alati tõsine, talle meeldib ajada üksi oma asju, ilma, et teised sekkuksid. Temaga ei ole kerge hakkama saada.

 

 


LÕVI - autoritaarne ja enesekeskne

Nii nagu Jäär, on ka Lõvi tulemärk. Selle tõttu on ka tema impulsiivne, lastes emotsioonidel ennast valitseda. Talle ei meeldi, kui talle vastu vaieldakse, ta tahab, et kõike tehakse nii nagu tema seda soovib ja on otsustanud. Ta võtab kõike isiklikult, talle ei meeldi kriitika. Ta on endast heal arvamusel ja tahab iga hinna eest olla tähelepanu keskmes. Lõvi on väga uhke iseloomuga. Tal on raske truuks jääda ühele inimesele, ta tahab tõestada oma väärtust läbi teiste inimeste.


KAKSIKUD - manipuleeriv ja muutliku meelega

Ta muudab tihti oma tuju ja selle tõttu on temast raske aru saada. Ta ärritub ruttu, solvub väiksemagi kriitika peale aga ei viitsi pikka viha pidada ja on varsti jälle heas tujus. Temaga ei tea kunagi, kuidas ta ennast tunneb või kuidas temaga käituda tuleb. Tal on raske ka otsuseid vastu võtta, ta kõhkleb nii kaua, et ärritab kõik Maamärgid välja sellega. Ta võib olla manipuleerib, sest ta on hea suhtleja ja teab, kuidas teistele meeldida. Ta võib kasutada oma loomulikku sarmi oma isiklike huvide eesmärgil.

Kommentaare ei ole