{ads}

HIDE

Viimased

latest

Horoskoop : 16. augustil on taevas noorkuu, mis toob kaasa häid uudiseid

foto : unsplash / Rita     Uus tsükkel on 16. augustil alga...

foto : unsplash / Rita

 

 

Uus tsükkel on 16. augustil algamas koos noorkuuga, mida saadab Lõvi energia. See noorkuu soovitab meil mõtelda natuke rohkem iseenda peale, olema natukene egoistlikum ja hoolima vähem teiste arvamusest. 

Noorkuu Lõvi märgis toob kaasa võimaluse soovida kõike, mida sa tahaksid ja mille järgi sa unistad, sest Kuu energia liidetud Lõvi energiaga aitab sul oma soove ja igatsusi ellu viia. See on ka võimalus alustada täiesti uut elu, teha lõpp kõigele negatiivsele oma elus ja saada iseenda parimaks versiooniks. 


Ole enesekindlam ja kuula oma südame häält

Lõvi armastab lõbutseda, ta valitseb kõike, mis on seotud südameasjadega nagu armastus, romantika, kirg ja loomingulisus. 

Lõvi energia annab sulle julgust, et pühkida oma elust kõik hirmud ja kartused, leida lahendus kõikidele oma probleemidele ja keskenduda ainult oma eesmärkidele ja plaanidele. 

Kõige parem võimalus, kuidas Lõvi energiat ära kasutada, on olla optimistlik, rõõmus, blokeerida kõik negatiivsed mõtted vähemalt üheks ööpäevaks, näha ennast juba sellisena nagu sa tahaksid olla. 

See on ka hea hetk selleks, et lõpetada muretsemine ja mõtelda selle peale, mis sind õnnelikuks teeb ja mis annab sulle elujõudu ning energiat juurde. 

 

 


Uued võimalused on tekkimas

See noorkuu soovitab kõikidel tähemärkidel tulla oma mugavustsoonist välja. Noorkuu on alati uue alguse sünonüüm, seega ära unusta seda perioodi ära kasutada ja tegutseda õigel hetkel ning haarata kõikidest headest võimalustest kinni. Ole valmis riskima vajaduse korral ja anna endast parim, et viia oma plaane ellu. Lõvi soovitab meil kõik väljakutsed vastu võtta. 


Kuidas mõjutab 16. augusti noorkuu sinu tähemärki? 

JÄÄR

Kuula iseennast ja ära kaota oma eesmärke silmist. Tee seda, mis teeb su hinge rõõmsaks ja meele kergeks. Mitmed head võimalused on tekkimas juba varsti, mitmed head uudised on sinu poole teel, seega lõpeta muretsemine ja ole rõõmus.


SÕNN

Sina ise oled oma õnne sepp, ära seda unusta. Pane vähemalt oma soovid ja igatsused kirja, Kuu energia aitab su soove ellu viia kiiremini, kui sa seda arvad.


KAKSIKUD

Pane oma tulevikuplaanid paika. 16. augusti noorkuu toob sulle mitu head uudist.

 

 

 


VÄHK

Ole valmis riskima ja ära kaota oma eesmärke silmist. Ära kaota ka julgust, usu rohkem iseendasse ja oma õnnetähte. Üks hea uudis peaks sinuni jõudma lähipäevil, mis on seotud su rahaasjadega.


LÕVI

Kuu energia aitab sul oma soove ellu viia, kui sa paned oma unistused paberile kirja. 


NEITSI

Mõtle rohkem häid, kui halbu mõtteid. Lõpeta muretsemine ja näe tulevikku paremas valguses. Kasuta Kuu energiat ära, et panna oma soove kirja. 


KAALUD

Suhtle rohkem täna, uuri, kuidas su lähedastel ja sõpradel läheb, sest just nende kaudu saad sa noorkuu ajal ühe hea uudise.


SKORPION

Pane kõik eesmärgid ja plaanid kirja, mis puudutavad su era - ja tööalast tulevikku. Mida sa tegelikult soovid? Ole ettevaatlik oma soovidega, sest Kuu energia aitab sul neid ellu viia. 

 

 

 


AMBUR

Ära võta mõtlematuid otsuseid täna vastu, ära tee midagi, mida sa hiljem võid kahetseda.


KALJUKITS

Võta vabalt. Kuu energia võib muuta sind emotsionaalsemaks. See on aga vajalik, et ravida su hing terveks kõikidest haavadest, peale seda leiad sa õige tee, kuidas muuta oma elu paremaks.


VEEVALAJA

Üks täiesti ootamatu vahejuhtum võib su elus aset leida järgnevatel päevadel, mis muudab kogu su elu. Võib-olla on tegemist ühe kohtumisega, võib-olla ühe hea uudisega.


KALAD

Tule oma mugavustsoonist välja ja haara kõikidest headest võimalustest kinni.

Kommentaare ei ole