Viimased lood

latest

Veevalaja

    Kuu on nädala alguses Amburi märgis, harmoonilises aspektis Jupiteriga Jäära märgis. Veenus on Vähi märgis. Marss on samuti Vähi mä...

 


 

Kuu on nädala alguses Amburi märgis, harmoonilises aspektis Jupiteriga Jäära märgis. Veenus on Vähi märgis. Marss on samuti Vähi märgis, soovitades sul kuulata oma südame häält. 


Armastus

Ole ettevaatlikum, sest Jupiter võib panna sind igatsema suurema vabaduse järele, sa võid selle tõttu tegutseda täiesti isekalt ning mõtlemata tagajärgede peale. Sellise käitumisega võid sa aga oma suhte ohtu panna, eriti juhul, kui sa oled juba pikemat aega kellegagi koos. Kui sa oled aga vallaline, siis peaksid lood olema teised. Ja võimalik, et sa kohtud kellegagi, kelle pärast sa oled nõus kõigeks.

 

 

Töö

Võib-olla tunned sa sellel nädalal suuremat väsimust ja kurnatust töö juures. Võib ka juhtuda, et sind vaevab hetkel motivatsioonipuudus. Kui sa aga natukenegi pingutad, võid sa leida nii julgust, kui motivatsiooni, mis aitavad sul edasi minna. Merkuur võib sind panna rohkem kulutama. Hea oleks, kui sa hoolitseksid paremini oma rahaasjade eest ja peaksid eelarvest kinni. Ja ära osta midagi, mida sa hiljem kahetseda võid.

 

Tervis

Neptuuni praegune aspekt ei ole kõige parem, seega ära hakka oma tervisega mängima. Hoia end külmetushaiguste ja seedeprobleemide eest. 


Suhted

Vali paremini, kellega sa suhtled ja läbi käid. 

 

Kommentaare ei ole