Viimased lood

latest

Millised on horoskoobi 3 kõige suuremat korraarmastajat?

  Foto : unsplash / Grass America      Sa ei k...

 

Foto : unsplash / Grass America

 

 

 Sa ei kannata segadust ja su kodu on alati nii korras, et sealt ainsatki tolmukümbet leida pole võimalik? Siis võib-olla oled sa korramaniakk ja selles võib süüdi olla sinu tähemärk.

 

1. Neitsi (24. august - 23. september)

Neitsit peetakse sodiaagi kõige suuremaks korraarmastajaks. Ta peab puhtust ja korda nii tähtsaks, et sellest võib saada kinnisidee. Lisaks sellele paneb ta ka teised koristama. Tema elukaaslasel ei ole kindlasti aega istuda niisama istumiseks.

Ta tahab, et iga asi oleks omal kohal, nii kodus, kui töö juures. Ta teab täpselt, kus miski asub ja see on väga hea eelis. 

Kahjuks ei oska ta ainult puhata ja olla lihtsalt rahulikult. Tema jaoks on ta kodu puhtus ja kord kõige tähtsam ja just see tagabki talle hingerahu. Ta on perfektsionist, kelle elus peab valitsema kord.

 

 

 

 

 

 

2. Vähk ( 22. juuni - 22. juuli)

Vähk on kodulembene ja ta tahab end oma kodus hästi tunda. Ka üksi elades tahab ta, et ta kodus oleks kord. Külalisi vastu võttes teeb ta alati enne suurpuhastuse ning lööb kõik läikima. Kõik peab olema viimseni puhas, et ta külalised end hästi tunneksid. 

Tema jaoks on koristamine võimalus jätta oma mured mõneks ajaks kõrvale ning teha midagi kasulikku.

 

3. Kaalud ( 24. september - 23. oktoober)

Kaalude tähemärgi all sündinud inimesed pööravad palju tähelepanu esteetilisele küljele. Talle meeldivad moega kaasas käivad asjad, mida võib sageli leida tema interjööris. Tal on kaasasündinud stiilitunnetus ja ta võiks konkurentsi pakkuda ükskõik millisele sisearhitektile. 

Ent stiilne kodu ja segadus ei käi omavahel kokku. Sellepärast hoolitseb ta, et iga asi oleks alati oma kohal, et kõik oleks korras ja ta kodu oleks alati ilus ja puhas. 


Kommentaare ei ole