Viimased lood

latest

Lõvi

     Kuu on Amburi märgis nädala alguses, soovitades sul oma sõnadega ettevaatlik olla. Merkuur on Sõnni märgis, muutes sind...


 

 

 Kuu on Amburi märgis nädala alguses, soovitades sul oma sõnadega ettevaatlik olla. Merkuur on Sõnni märgis, muutes sind otsekohesemaks ja avameelsemaks. Ära tee oma lähedastele oma sõnadega haiget. 


Armastus

Planeetide seis ei ole kõige parem sellel nädalal. Mõned pinged võivad tekkida, kui sa oled juba kellegagi koos. Sul on raske igapäevaeluga kaasnevat stressi kontrolli all hoida ja sa elad oma pingeid ning halba tuju kodus välja. Hoolitse rohkem enda eest. Kui sa oled vallaline, siis praegu ei ole kõige parem periood sinu elus. 

 

 


Raha ja töö

Päike annab sulle hea veenmisoskuse, mis tuleb sulle kasuks töö juures. Sa suudad teisi inspireerida ja nakatada oma hea tujuga. Tänu oma paindlikule loomusele äratad sa teistes imetlust. Sind märgatakse ja pannakse tähele kõrgemalt poolt. Kasuta seda ära, et viia oma plaane ellu. Head uudised ei ole enam kaugel. 

 

Tervis

Võta natuke aega maha selleks, et laadida oma patareid täis. Keskendu rohkem iseendale ja ära jookse ainult teiste järel. 

 

Suhted

Ilmselt oled sa rahulikum ja valmis kõigeks selle nimel, et oma suhteid hoida. 

Kommentaare ei ole