Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kaljukits

     Nädala alguses on Kuu Jäära märgis. Merkuuri retrograad saab sellel nädalal läbi. Jupiter siirdub Jäära märgist Sõnni m...


 

 

 Nädala alguses on Kuu Jäära märgis. Merkuuri retrograad saab sellel nädalal läbi. Jupiter siirdub Jäära märgist Sõnni märki 16. mail. 19. mail on taevas noorkuu Sõnni märgis. 20. mail siseneb Marss Lõvi märki. 


Armastus

Sa tahad lihtsat ja ilma probleemideta elu. Sa tahad olla rahulikult koos, ilma, et sa peaksid millegi pärast muretsema. Kui keegi sind just õrritama ei hakka, peaks kõik hästi minema, sa naudid oma rahulikku ja meeldivat elu. Kui sa oled vallaline, siis naudid sa ilmselt vabadust ja teed, mida tahad.

 

 


Töö

Sulle meeldib su töö ja seda on näha. Töö juures tunnevad sinu heast tujust kõik rõõmu. Sa viid oma kohustused ellu rõõmuga. Aga su mõtted on tuleviku juures ja selleks on sul juba suuremad plaanid.


Tervis

Ükskõik, mis ilm väljas parasjagu ka ei ole, sa oled heas tujus ja nakatad ka kõiki teisi. Sa oled nagu päike, mis paneb kõik enda ümber särama. Planeetidele tänu muutub su tervis päev-päeva järel tugevamaks.

Kommentaare ei ole