Viimased lood

latest

Kaksikud

     Jupiter on lahkumas Jäära märgist ja selle tõttu võid sa tunda täna suuremat segadust. Kuu on Kaljukitses, sellepärast ...


 

 

 Jupiter on lahkumas Jäära märgist ja selle tõttu võid sa tunda täna suuremat segadust. Kuu on Kaljukitses, sellepärast kipud sa nägema täna kõike kaunis halvas valguses. Ära muretse, kõik saab korda. 

 

 

Armastus

Kui sa oled vallaline, oled sa ilmselt hiljuti kohtunud kellegagi, keda sa enam oma südamest ära ei saa ja kelle peale sa kogu aeg mõtled. Võib-olla on tegemist inimesega, kellega sa olid määratud kohtuma, isegi juhul, kui teie armulugu jääb lühikeseks aga vähemalt ei unusta sa teda ilmselt kunagi. Kui sa oled juba kellegagi koos, siis katsu hoolitseda oma kaaslase eest rohkem ja ära unusta, et ka tema on inimene oma soovide ja vajadustega.


Töö

Rahu, ainult rahu. Kuula muusikat, mõtle headele asjadele, mõtle oma lähedastele, kes on sulle kallid aga ära ainult ärritu. Ära võta mitte midagi isiklikult.

 

 


Tervis

Sa vajad puhkust kiiremas korras, sa oled selle igati ära teeninud. Sa oled väsinud ja kurnatud nii emotsionaalselt, kui füüsiliselt, halasta ometi enda peale. 


Raha

Ära kaota mõistust ja ära ela üle oma võimete. Praegu ei ole õige aeg selleks, et jõuluvana mängida. 


Väike nõuanne: jää igas olukorras rahulikuksKommentaare ei ole