Viimased lood

latest

Kaksikud

     Nädala alguses on Kuu Jäära märgis. Sellel nädalal saab läbi ka kurikuulus Merkuuri retrograad Jupiter siseneb Sõnni mä...


 

 

 Nädala alguses on Kuu Jäära märgis. Sellel nädalal saab läbi ka kurikuulus Merkuuri retrograad Jupiter siseneb Sõnni märki 16. mail. Noorkuu on taevas 19. mail Sõnni märgis. Marss siseneb Lõvi märki 20. mail, Päike siseneb sinu märki 21. mail.

 

 

Armastus

 Ilmselt üllatab see sind ennast ka, et sa ikka veel pilke tõmbad enda peale. Sa oled nii kaua üksi olnud juba, et olid hakanud ennast nähtamatuks pidama vastassoo silmis. Ja ometi, sellel nädalal kohtad sa kedagi, kellest saab kõikide märkide järgi sinu elukaaslane. Kui sa oled aga juba kellegagi koos, siis on aeg midagi koos teha.

 

 


Töö

Sa oled nii kaua otsinud uut töökohta, et sa ei usugi enam, et midagi juhtuda võiks. Ometi on sul kõik vajalikud oskused ja paberid olemas, sa oled tore inimene, tõsise ellusuhtumisega ja töökas. Aga alati on mingi väikene asi, mis ei lähe. Pane oma vaim valmis, sest sellel  nädalal peaksid sa leidma seda, mida sa otsid. Mitmed head võimalused tekivad. 


Tervis

Mis puutub tervisesse, siis olgem ausad, sa oled olnud paremas vormis. Aga õnneks on see ajutine ja läheb mööda. Katsu hoolitseda seni enda eest rohkem, puhka ja loe head raamatut.Kommentaare ei ole