Viimased lood

latest

Jäär

    Merkuuri retrograad on sellel nädalal läbi saamas. Jupiter siseneb Sõnni märki 16. mail. 19. mail on taevas noorkuu Uraa...

 


 

Merkuuri retrograad on sellel nädalal läbi saamas. Jupiter siseneb Sõnni märki 16. mail. 19. mail on taevas noorkuu Uraani märgis.

 

Armastus

Sa tead, mida sa tahad ja see on väga hea. Aga kui sa tahad, et teised sinu plaanidega kaasa tuleksid, pead sa olema järeleandlikum, mitte nii nõudlik ja autoritaarne. Sinu sõna ei pea alati viimaseks jääma. Kui sa oled mõistvam, muutub su suhe paremaks. See kehtib ka vallaliste kohta, sest sul on kalduvus kõik uued tuttavad ära hirmutada oma liigse autoritaarsusega.

 

 


Töö

Ilmselt oled sa ambitsioonikam ja sul on suured plaanid. Sa tahad näidata, milleks sa võimeline oled. See teeb sulle ainult au ja tuleb tunnistada, et sa oled üsna pädev. Ära hakka ainult üle pingutama, sooviga oma ego kõditada. Kui sa tahad silma paista, tee seda õigetel põhjustel.


Tervis

Planeedid võivad sind natukene raputada sellel nädalal ja selle tõttu võid sa tunda suuremat väsimust. Ära hakka sellepärast muretsema, see on mööduv ja läheb üle. Praegu on aeg teha vitamiinikuur läbi ja tuulutada pead. Mine välja jalutama isegi, kui lumi on rinnuni.

Kommentaare ei ole