Viimased lood

latest

Isiksusetest : see, mida sina selle pildi peal näed, võib palju rääkida sinu isiksuse kohta

 Isiksusetestid on koostatud selleks, et inimesed saaksid nii ennast kui teisi selle abil paremini tundma õppida. Testi vastused on n...

 Isiksusetestid on koostatud selleks, et inimesed saaksid nii ennast kui teisi selle abil paremini tundma õppida. Testi vastused on nagu peegel, mis paneb meid nägema neid külgi enda juures, millest meil endal aimugi polnud. Tänane test annab aimu sellest, milline on sinu isiksus. Kas sa oled oma loomuselt rahulik inimene? Testi on väga lihtne teha, sa pead tähele panema, mida sina selle pildi peal kõige esimesena näed, seejärel vaata vastuseid.

 


 


 

 

KAKS NÄGU

Kui sa nägid kahte inimese nägu tõtt vaatamas, siis tundub, et sa oled rahulik inimene. Sa ei lase kunagi oma emotsioonidel enda üle võimust võtta ja kuulad alati mõistuse häält. Sa kaalud alati poolt ja vastu argumendid enne, kui mõne otsuse langetad ja selle tõttu eksid sa harva. Sinu lähedased on juba aru saanud, et sinuga ei ole võimalik mängida ega panna sind oma tahtmist tegema, sest sa oled suhteliselt kaine mõistusega. Sa ei ole eelarvamustega ega tee liiga ennatlikke järeldusi, kui keegi peaks sulle midagi jutustama. Sa tahad kõigepealt olukorda terviklikult analüüsida. Sulle on raske valetada selleks, et tõde varjata, vähemalt varem või hiljem jõuad sa alati tõe jälile. Tuleb ka lisada, et sa ei kannata konflikte ja hoiad eemale tülidest ja vaidlemistest, samuti vihkad sa ebaõiglust. Sa avaldad oma arvamust alles siis, kui oled kõik punktid kindlaks enda jaoks teinud. 

Sa ei ütle kunagi midagi, mida sa ei mõtle, nii ei tee sa ka oma sõnadega teistele haiget. Inimeste seas, kes on sinu jaoks tähtsad, on kõigepealt su lähedased ja pere. Nende jaoks oled sa valmis kõigeks. Sa oled valmis alati oma lähedasi aitama vajaduse korral, hoolimata kellaajast ja olukorrast. Sa oled inimene, kes on valmis palju oma lähedaste heaks tegema. Rasketel aegadel ei jäta sa neid kunagi hätta.

 

 

Üks sinu headest omadustest on see, et sul ei ole harjumust mõista teisi hukka, sa ei pea kedagi halvemaks tema positsiooni või väljanägemise pärast. Sa tahad ise jõuda järeldusele, millise inimesega sul tegemist on, sellepärast jääd sa kõikide vastu viisakaks. Sa oled pigem tagasihoidlik selles mõttes, et sa ei otsi au ja kuulsust, sa ei taha kiitust ja tasu oma heategude eest. Milleks see kõik, kui headus on kord juba sulle loomuomane? Sul ei ole vaja mitte kellelegi mitte midagi tõestada.

 

 

ÕUNASÜDA

Kui sa nägid õunasüdamikku kõigepealt, viitab see sellele, et sul on enesekindlusega natuke probleeme. Selle tõttu kannatad sa ärevushäirete all ja tunned tihti masendust, eriti stressirohkel ajal. Sul on väga raske oma emotsioone kontrollida, tihti löövad lained üle pea, selle tõttu kannatavad kõik sinu tegemised. Kui sa pead mõne otsuse vastu võtma, on sul raske õiget valikut langetada, sest suured kahtlused vaevavad su hinge. 

 

 

Õnneks võid sa alati oma lähedaste peale toetuda, kes sind kunagi maha ei jäta. Nad annavad sulle head nõu ja see on väga hea. Hoolimata sellest ei maksa sul siiski unustada, et alati ei pruugi su lähedastel olla võimalik sind aidata ja sellisel puhul pead sa ise midagi tegema. Hea oleks ennetada selliseid olukordi, et need ei tuleks ootamatult. Sul on olemas kõik, mida vaja selleks, et analüüside iga olukorda õieti ja lõigata sellest kasu. Selle jaoks aga pead sa õppima ennast rohkem usaldama. Ja kuulama oma südant. Nii teed sa kõige õigema valiku. Sul on potentsiaali aga sa ise kipud liiga palju iseendas kahtlema. 

Kui ärevushäired ei lase sul teha seda, mida sa tahaksid ja hirm võtab võimust, siis otsi abi näiteks mõne spetsialisti juurest. Spetsialistid oskavad sind kõige paremini suunata, aidates sul muuta oma vaatenurka ja nii saad sa elada elu, mida sa oled väärt, muutudes julgemaks ja enesekindlamaks. See võtab aega aga see on seda väärt. Tähtis on järjepidevus ja sihikindlus. Loomulikult tuleb nii häid, kui halbu päevi, kõik ei pruugi minna kohe nii nagu sina seda sooviksid aga kui sa lootust ei kaota, võid sa vabaneda juba varsti kõikidest kahtlustest ning ebakindlustest, mis ei lase sul oma plaane ellu viia. Kui sa tunned, et kaotad lootuse ja tahaksid alla anda, siis räägi kellegagi, kes sinusse usub. Selleks võib olla mõni pereliige, sõber või siis töökaaslane.

Kommentaare ei ole