{ads}

HIDE

Viimased

latest

Horoskoop : 3 tähemärki, keda sa võid pimesi usaldada

Foto : unsplash / Prscilla Du Preez   Vastastikkune usaldus ...

Foto : unsplash / Prscilla Du Preez

 

Vastastikkune usaldus ja lojaalus on olulised nii sõpruses, kui armastuses. Nende 3 tähemärgi all sündinud inimestega suheldes võid sa kindel olla, et nad kunagi sind ei reeda. 

Kes on need, kellele sa võid kindla südamerahuga usaldada oma kõige suuremad saladused? Astroloogia võib anda vastuse sellele küsimusele. Osadel sodiaagimärkidel on tugevamad väärtushinnangud, nad paistavad silma oma lojaalsuse, aususe ning kaasasündinud autunde poolest. Kui uskuda tähti, siis on need sodiaagimärgid väga usaldusväärsed ja kindlad.

Lisaks sellele, et nad oskavad teisi inimesi ära kuulata, ei räägi nad kunagi teiste saladusi välja. Ka mitte kõige lähedasematele inimestele. Nad oskavad end panna teise inimese asemele ja viivad saladuse hauda kaasa.

 

 

Ja see pole veel kõik. On ka teisi märke, mille järgi astroloogid määravad ära erinevate tähemärkide lojaalsuse taset. Näiteks Saturni asukoht sünni ajal. Saturn on arukuse, kohusetundlikkuse, moraalsuse ja piirangute planeet. Ja see, kus Saturn sinu sünni hetkel oli, näitab, kui usaldusväärne sa oled. 

Astroloogide sõnul on sinu saladused aga alati hästi hoitud, kui sa usaldad neid inimestele, kes on sündinud Sõnni, Skorpioni ja Kaljukitse tähtkujus. 

 

Sõnn

Sõnn on sodiaagi kõige kindlam ja usaldusväärsem märk. Ta on oma loomult juba lojaalne ja pühendunud, ta on alati olemas, kui sul on teda vaja. Ta on maamärk, kes oskab luua usalduslikku suhet ning näidata, et teised võivad temaga arvestada. Ta oskab tekitada turvatunnet, millele tänu sa usaldadki talle oma kõige suuremad saladused ning nõrkused. 

 

 

 

Skorpion

Sinu sõber, kallim või usaldusisik, kes on sündinud Skorpioni tähtkujus, ei peta kunagi sinu usaldust ega räägi kunagi su saladusi välja. Kuna Skorpion on kõige salapärasem ja umbusklikum tähemärkidest, kes tunneb saladuste väärtust. Tema ei hakka talle usaldatud saladusi edasi rääkima. Selleks läheb natuke aega, enne, kui Skorpion sind usaldama õpib aga kui ta näeb, et tegemist on usaldusväärse inimesega, siis võid sa tema peale kindel olla. Kui sa talle oma saladustest ja probleemidest räägid, oskab ta sind ära kuulata ning teab, mida öelda.


Kaljukits

Saturn (kõige vastutustundlikum ja küpsem planeetidest) on see, kes valitseb Kaljukitse. Ja sellepärast on Kaljukitsed ühed sodiaagi usaldusväärsematest planeetidest, kelle moraali- ja eetikatunne on väga kõrge. Sellepärast tuleb temaga suheldes alati teha seda, mis on õige ja mitte keerutada. Ta kuulab sind alati ära. Sa võid teda pimesi usaldada, sest sa lihtsalt ei oska kellegi usaldust kuritarvitada. See oleks liiga madal ja labane tema jaoks.


 

 

Kommentaare ei ole