Viimased lood

latest

Skorpion

     Kuu on nädala alguses Neitsi märgis. Merkuur siseneb esmaspäeval aga Sõnni märki. 6. aprillil on taevas täiskuu Kaalude...


 

 

 Kuu on nädala alguses Neitsi märgis. Merkuur siseneb esmaspäeval aga Sõnni märki. 6. aprillil on taevas täiskuu Kaalude märgis, jäädes opositsioonis Jupiteriga Jäära märgis. Mõned pinged võivad tekkima, võib juhtuda, et sa tunned, et sinu vastu on ülekohtuselt käitutud. Nädalavahetusel on Kuu sinu märgis, pannes sind mõistma, kui pika maa sa oled maha käinud. 


Armastus ja kohtumised

Viimaste nädalate pinged peaksid lõpuks ometi kaduma, tänu sellele muutub su suhe kaaslasega paremaks. Hoolitse oma suhte eest natuke rohkem. Kui sa oled aga valline, siis peale viimase aja pettumusi peaks hea õnn sulle lõpuks ometi naeratama. 

 

 


Raha ja töö

Ole kohusetundlikum ja järjekindlam. Ära unusta, et sa oled nagu kapten, kes vastutab oma meeskonna eest. Ära kaota seatud sihte silmist. 


Tervis

Sa vajad oma ellu vaheldust. Sa võid tunda suuremat masendust ja igavust praegusel hetkel. Su peas on liiga palju negatiivseid mõtteid ja selle tõttu magad sa halvasti. Katsu leida väljapääs sellest nõiaringist ja muuda oma mõtteid paremaks. 


Pere ja sõbrad

Sul on võib-olla tekkinud tunne, et midagi on väga valesti sinu ja su sõpradega. Mõned inimesed on kaotanud sinu usalduse ja sa ei saa öelda, et sina oleksid selles süüdi. Tänu sellele oled sa hakanud kõikidest eemal hoidma.

Kommentaare ei ole