Viimased lood

latest

Mürgine suhe - keha annab sulle märku, kui su elus on midagi, mis sulle ei sobi

  foto : unsplash / Priscilla Du Preez Armastust on igal poo...

 

foto : unsplash / Priscilla Du Preez

Armastust on igal pool. Armastus võib anda tiivad aga võib ka hävitada. Selleks, et teada saada, kuidas su suhe sulle mõjub, vaata, milliseid märke sa peaksid jälgima enda juures.

Armusuhe võib olla imeilus aga samas nii keeruline. Armastus võib kaasa tuua suurt õnne aga ka palju probleeme. Armusuhe on eelkõige suhe kahe inimese vahel, kellel on omavahel tunded. Ja olgugi, et ei ole olemas ühtegi sellist suhet, millele kõik teised suhted sarnanema peaksid, siis on olemas selliseid, millest oleks parem hoiduda. Sest armastus ei ole armastus, kui see teeb haiget, kui ta mõjub teisele inimesele kurnavalt ja tekitab hirmu. 


Armastus lõppeb seal, kus kurjus algab

Armastus ei ole enam armastus, kui teise inimese puudus ei tekita igatsust vaid toob tagasi hingerahu. Armastust ei pea taluma ja välja kannatama. Kui elus ei ole enam midagi peale mure ja südamevalu, siis tuleb lahkuda (mitte põgeneda) ja mitte tagasi vaadata. 

 

Mõnikord ei ole see kerge, eriti siis, kui sa oled selles olukorras sees ja see on kasvanud juba üle pea. Mõned märgid annavad märki sellest, kuidas su suhe sinule mõjub, kas see pakub sulle rahulolu või hävitab vähehaaval. Su keha annab sulle sellest märku kõige esimesena. 


Keha on mõtete vitriin

Kui sa ise aru ei saa, kas sa oled õnnetu või mitte ja kui su suhe ei ole just kõige parem, siis annab su keha sulle sellest märku. Sest selline elu on tahes tahmata täis stressi ja pidevat närvipinget. Ja läbi selle stressi annabki su keha sulle mõista, et midagi on valesti. 

Sellisel puhul tekivad enamasti sellised probleemid nagu:

  • hormonaalsed probleemid
  • seedeprobleemid
  • mälu- ja rääkimisprobleemid
  • autoimmuunsete haiguste teke
  • üldine kurnatus

 

Kommentaare ei ole