Viimased lood

latest

Lõvi

     Noorkuu on Jäära märgis 20. aprillil, sellega kaasneb täielik päikesevarjutus. Planeedid toovad sulle sellel nädalal he...


 

 

 Noorkuu on Jäära märgis 20. aprillil, sellega kaasneb täielik päikesevarjutus. Planeedid toovad sulle sellel nädalal head õnne kaasa. 21. aprillil algab Sõnnide aeg, samal päeval saab alguse ka kurikuulus Merkuuri retrograad. 


Armastus

Kui sa oled juba kellegagi koos, peaks kõik sellel nädalal minema hästi. Mitte miski ei tule sinu kodurahu rikkuma. Kui sa oled aga vallaline, võib armastus sinu ellu tulla aga võib-olla mitte sellisel kujul nagu sina seda ootasid. Kas minevik on endast elumärki andmas? 

 

Tervis

Väga hea nädal on sind ees ootamas. Sa peaksid lausa pakatama heast energiast. Kasuta seda ära, et teha sporti ja parandada oma kehalist vormi. 

 

 

 

Töö

Liiga palju stressi ja igasuguseid väikeseid probleeme, mis võtavad lausa tuju ära. Mõtle, millised on su teised võimalused? Äkki võiksid sa kaaluda töökoha vahetust? Või võtta puhkust? 

 

Raha

Kõik su pingutused peaksid hakkama vilja kandma. Tundub, et sa saad lähipäevade jooksul nii suure summa raha, et sa ei tea, mida sellega peale hakata. 

 

Lähedased

Kui sul on lapsi, vajavad nad ilmselt sinu nõu sellel nädalal. 


Kommentaare ei ole