Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kuidas meest armukadedaks ajada: nipid, mis toimivad alati

    foto : unsplash / Artem Beliaikin  Kuidas siis ajada mee...

 

 

foto : unsplash / Artem Beliaikin

 Kuidas siis ajada meest armukadedaks? Esimene küsimus, mis paljudel tekib ilmselt, on see, et miks seda üldse vaja on. Kui sul on aga selline mõte tekkinud, siis ilmselt on sul selleks kolm põhjust. 

Esimene põhjus : tegemist on ühe su eksiga, sa tahad talle näidata, millest ta ilma jäi, kui ta sind maha jättis.

Oma eksi armukadedaks ajamine on mingil määral seotud sooviga talle kätte maksta.

Teine põhjus: sa oled juba kellegagi koos aga sul on tunne, et teie suhtes on midagi puudu, su kaaslane ei hoolitse sinu eest piisavalt ja on su natukene unarusse jätnud. 

Sa tahad teda natuke nagu raputada ja talle meelde tuletada, et sa võid saada ükskõik kelle, kui sa ainult tahad. Sa tahad teda armukadedaks ajada ainult selleks, et oma suhet päästa. 

Kolmas põhjus: sa oled kõrvuni armunud ja tahad, et teine tunneks sama nagu sina.

Ja sellepärast tahad sa teda armukadedaks ajada ning näha, kuidas ta reageerib ja mida ta teeb, kui sa kellegi teisega flirdid. See on juba natuke lapsik käitumine sinu poolt aga toimib. Ilmselt saad sa seda, mida tahad. 

Ükskõik, millised põhjused sul ka ei ole, sa pead täpselt teadma, mida sa tahad saavutada ja mitte reegleid rikkuma seejuures (kirjutamata reegleid).

 

 

Mõnikord meestel ongi vaja seda, et keegi neid talveunest üles raputaks. Kui see on su elukaaslane, siis ongi võib-olla aeg talle näidata, et ta peaks sulle rohkem tähelepanu pöörama. Ja võib-olla see polegi nii halb mõte, kui sa tahad oma eksile näidata, millise vea ta tegi, kui ta sind maha jättis. 

Neid võimalusi aga, kuidas meest armukadedaks ajada, on mitu. Sa võid kasutada ära sotsiaalvõrke või siis oma sõpru. Või saata talle sõnum. Sa võid ta ego puudutada, tühistades ühised plaanid viimasel minutil, nii ta saab ka teada, mida sina tunned, kui tema nii teeb. 

Armukadeduse tekitamine võib olla päris lõbus isegi aga tingimusel, et sa kellegi südamele ja tunnetele sellega haiget ei tee. 


1. Selleks, et meest armukadedaks ajada, ole vastupandamatu

Mis on parim vahend, mille abil panna mees üldse reageerima? Muuda end vastupandamatuks naiseks. Tunne end nagu maailma kuninganna. Selle jaoks mine välja, ela oma elu, naudi iga päeva. Veeda sõbrannadega aega, minge jalutama, unusta oma mehe nimi ka ära, vähemalt selleks päevaks. Kui sul on mõni meessoost sõber, kutsu see ka välja, tehke ühiseid pilte, naerge ja lõbutsege nagu ei kunagi varem. Jaga pilte sotsiaalmeedias. See ajab kindlasti su partneri vihale. Seega investeeri iseendasse, tunne end nagu jumalanna, naudi oma elu mujal ja aja oma mees armukadedaks.

 

 


2. Selleks, et otsustamatut meest otsustama panna lõpuks, organiseeri õhtu sõbrannadega

Unusta hetkeks, et sa tahad ajada seda meest armukadedaks. See toimub aga sa pead ka ise lõbutsema ja enda eest hoolitsema natuke. Organiseeri sõbrannadega midagi. Tee üks peoõhtu. Lobisege, naerge, tantsige ja nautige seda aega omavahel koos. Sest sa oled seda väärt. Kui see mees sulle helistab või kirjutab, siis ütle lihtsalt, et sul pole aega hetkel tema jaoks. Ta võib huvi tunda, kus ja kellega sa oled aga ära sina sellepärast muretse. Tee pilte ja nii jäävad sulle ilusad mälestused.


3. Et meest reageerima panna, avalda tema sõpradele muljet

Iga kord, kui sa oled koos tema sõpradega (või kohtad neid), ütle, et sul on hea meel selle kohtumise üle. Räägi vabalt ja kuula, uuri, kuidas neil läheb (aga ära küsi tema kohta), räägi millestki lõbusast kohe, kui juhus peaks tekkima. Kui ta sõbrad hakkavad sind kiitma, siis muutub ta armukadedaks ja hakkab ka ise rohkem sinu peale mõtlema. Mehed hindavad oma sõprade arvamust. 


4. Ole salapärane

Mida vähem sa iseendast räägid, seda rohkem ta sinust huvitub. Seega ära räägi iseendast liiga palju, ole salapärasem. Vasta talle, kui ta midagi küsib aga ära hakka pisiasjadest rääkima. Ta ei pea kõike teadma sinu elu kohta ja kõigega kursis olema, millest sa mõtled. 


5. Räägi aeg-ajalt oma eksist

Kui üldse on midagi, mida mehed ei kannata, siis on see su endine elu ja su endised suhted. See võib mehe ajada tõeliselt armukadedaks. Seega aeg-ajalt lihtsalt maini oma eksi nime jutu sees niisama jutu jätkuks, kas siis omavahel olles või teistega koos. See ärritab teda kindlasti ühel või teisel moel. Ära unusta naeratada samal ajal nagu tuletaks see sulle häid mälestusi meelde. 

 

 


6. Ära ole alati tema jaoks saadaval

Muidugi, kui sa näed tema nime oma telefoniekraanil, tahad sa kohe vastata. Aga see oleks suur viga. Sa pead talle näitama, et sinu elu ei sõltu temast. Sa oled iseseisev ja saad oma eluga väga hästi ka ilma temata hakkama. Kui ta sulle kirjutab või helistab, siis ära vasta kohe. Pane ta ootama. Tee talle selgeks, et ta ei ole kõige tähtsam. Ja kui sa lõpuks telefoni vastu võtad, siis jää ükskõikseks. Sul lihtsalt ei ole aega ja ongi kõik. 


7. Selleks, et panna mees reageerima, mine kellegi teisega välja

Leia keegi, kes talle ei sarnane. Kes oleks tema täielik vastand. Ta võiks hakata muretsema, et sulle meeldivad nüüd teistsugused mehed ja võib isegi hakata oma välimust sinu pärast muutma. 


8. Et ajada mees armukadedaks, tee nagu sa ei näekski teda

Jää tema lähenemiskatsete suhtes ükskõikseks. Ära sula kohe tema käte vahel. 


9. Võrdle teda mõne ilusa kuulsusega

Meestele üldiselt ei meeldi staarid. Nad teavad väga hästi, et paljud naised imetlevad kuulsusi. Ehkki ükski kuulsus ei ohusta ju nende suhet päriselt. Aga mehed teavad siiski, et nad ei näe välja nagu Hollywoodi filmitähed. Nad teavad, et neil pole sellist välimust nagu Brad Pitt'il, sellist keha nagu Channing Tatum'il ja sellist huumorimeelt nagu Ryan Reynolds'il. Ja see teeb  nende egole haiget. Tekitab sellise alaväärsustunde.


 

 


Kommentaare ei ole