Viimased lood

latest

10 märki, mis viitavad, et sul on üksiku hundi salapärane isiksus

    Foto : unsplash / Marc-Olivier Jodoin   Sa küll hindad i...

 

 

Foto : unsplash / Marc-Olivier Jodoin

 

Sa küll hindad inimeste seltskonda aga võid ka täiesti rahulikult olla üksi. Mõnikord arvataksegi, et sa hoiad teistest eemale ja oled raske iseloomuga. 

Kui see tundub sulle tuttav, siis võib-olla oled sa üksik hunt. Ja isegi, kui mõned peavad sinu valikult kummaliseks, siis oled sa kõike muud aga mitte imelik. Sa oled lihtsalt ainulaadne ja unikaalne. 

Tegelikult need inimesed, kes tahavad palju üksi olla, on palju loomingulisemad ja elavama kujutlusvõimega. 


1. Selle asemel, et osa võtta suurtest peoõhtutest, eelistad sa veeta aega paari sõbra seltsis või inimestega, keda sa tõesti hindad

Enamikule inimestest meeldib palju väljas käia: minna kinno või tegeleda erinevate tegevustega. Sina naudid aga seda aega, mis sa oma kodus veedad. Sa loed mõnda head raamatut, vaatad telekat või siis teed midagi loomingulist.

2. Sa töötad oma projektide kallal ilma kiirustamata

Üksi olemine võimaldab sul leida rahu, mida sa vajad selleks, et väljendada oma loomingulisust. Sa vajad isiklikku ruumi ning aega. 

 

 

3. Sulle ei meeldi mõte kohata oma elu armastust mõnest rahvarohkest kohast

Tänapäeval käivad paljud erinevates tutvumisportaalides lootuses leida armastust. Teised jälle loodavad ööelu peale, et leida endale mõni juhuslik suhe. Sina tahad leida kõigepealt hingelist lähedust, nii vaimsel, kui füüsilisel pinnal.

4. Üksi söömine ei tekita sulle probleemi

Paljudele inimestele on mõte üksi söömisest lausa vastumeelne, eriti avalikus söögikohas. Sinule endale aga see ei tekita mingit probleemi. Sulle isegi meeldib üksi süüa. Igal juhul palju rohkem, kui inimestega, keda sa vaevu tunned.

5. Sa oled teadlik sellest, et sa oled nagu üksik hunt

Eneseteadvustus on haruldane nähe aga need, kes on nagu üksikud hundid, tunnevad hästi oma hingeelu.

Puutub see siis nende emotsionaalsesse seisundisse või füüsilisse heaollu - need, kes end hästi tunnevad, teevad läbi ka vaimsel pinnal suuri muutuseid.

6. Sulle ei meeldi kuulujutte rääkida

See kõik on paratamatult osa sotsiaalvõrkude elust aga tavaliselt sina selliste kuulujuttude levitamisest osa ei võta.

 

 

 

7. Sinu huvikeskused on sageli teiste jaoks imelikud

Sinu huvialad, tegevused ning jututeemadki on teiste inimeste jaoks sageli kummalised, sest sa ei kohku millegi ees tagasi ja oled valmis vastu võtma kõiki väljakutseid.

8. Ühised projektid muudavad sind tavaliselt närvilisemaks

Oma isiklikuks heaoluks vajad sa pigem aega, et üksi olla ja teha omaette asju. Kui sa peaksid aga teistega koos midagi tegema, kaotad sa enesekindlust ja ei tea, kuidas oma kohta leida nende seas.

9. Sa ei tunne pettumust, kui mõni kohtumine peaks ära jääma

See ei tekita sinus sugugi pahameelt, kui mõni planeeritud kohtumine peaks ära jääma - vastupidi, sinu jaoks on see nagu võimalus mitte minna ja mitte teha asju, mida sa ei taha ning olla selle asemel üksi ja nautida käesolevat hetke. Sest sulle meeldib rohkem olla üksi, kui teistega koos.

10. Sa katsud leida võimalusi, mille abil kõike teha ilma kodust väljumata

Tihti tellid sa endale isegi toidud kulleriga koju, selle asemel, et poodi minna. 


Kommentaare ei ole