Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Vähk

      Täna on Veenus opositsioonis sinu märgiga ja võib tuua kaasa mõningaid probleeme. Ära lase sellest oma tuju rikkuda, sest paremad ...


 

 

 Täna on Veenus opositsioonis sinu märgiga ja võib tuua kaasa mõningaid probleeme. Ära lase sellest oma tuju rikkuda, sest paremad ajad ei ole enam kaugel. Näita, milleks sa võimeline oled.


Armastus

Kui sa oled juba kellegagi paarisuhtes, siis katsu paremini hoolitseda oma kaaslase eest, ole mõistvam ja hoolivam. Ära unusta, et suhtlemine on iga suhte alus. Vallaline, ära mõtle ennast haigeks, armastus leiab sinu juurde tee siis, kui sa lõpetad muretsemise.


Töö

Täna on sind ees ootamas väga kiire päev, sul ei ole hetkegi ilmselt aega iseenda jaoks. Sa pead kõike tegema ja igale poole jõudma. Ära kurna ennast seejuures ära. 

 

 

 

Tervis

Ära lase masendusel ja mustadel mõtetel endale liiga teha, katsu keskenduda sellele, millest sa tahaksid oma elus vabaneda. Tee sisemine suurpuhastus. 

 

Raha

Päike võib tekitada sinus rahulolematuse selle vastu, mis sul juba on. Ära otsi võimalusi, kuidas kiiresti rikkaks saada, sest raha eest kõike osta ei saa.

 

Väike nõuanne: ära hakka õhulosse ehitama

 


Kommentaare ei ole