Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Sõnn

    Kuu on Veevalaja märgis, selle tõttu võid sa tunda millegi pärast segadust või ebakindlust. Võib-olla puudutab see su rahaasju.  Armastu...

 


 

Kuu on Veevalaja märgis, selle tõttu võid sa tunda millegi pärast segadust või ebakindlust. Võib-olla puudutab see su rahaasju. 


Armastus

Kodune õhkkond võib olla pingelisem. Need paarid, kelle suhe on juba nõrk, peavad tõenäoliselt omavahel arveid klaarima hakkama. Need aga, kelle suhe toimib, mossitavad omaette nurgas. Mis puutub vallalistesse, siis oodake paremad ajad ära ja ärge tormake võhivõõra inimese käte vahele lohutust otsima. 


Töö

Täna võid sa suuri asju korda saata. Ja see meeldib sulle, tunda ennast vajalikuna ja olla tegevuses. Seda enam, et see kõik tõotab sulle suurt kasu tuua.

 

 


Tervis

Sa pead mõnikord võtma aega maha ja mõtlema iseenda peale. Su keha vajab puhkust, kui sa seda ise aru ei saa, tuletab su tervis sulle seda õigel ajal meelde.


Raha

Planeedid kaitsevad su rahaasju täna ja selle tõttu ei tohiks ühtegi suuremat probleemi täna tekkida. Ära muretse liiga palju tuleviku pärast

 

Väike nõuanne: ära otsi õnne mujalt

Kommentaare ei ole