Viimased lood

latest

Amburi aprillikuu horoskoop

     Armastus ja kohtumised Aprill peaks tooma midagi uut su ellu. Kirgede möllu ja suuri tundeid. Mõned Amburid leiavad võ...


 

 

 Armastus ja kohtumised

Aprill peaks tooma midagi uut su ellu. Kirgede möllu ja suuri tundeid. Mõned Amburid leiavad võimaluse ka selleks, et minna mujale vaatama, kas rohi on rohelisem, otsides vaheldust oma ellu. Vallalised aga leiavad rõõmu, lennates nagu liblikad õielt õiele. Mõned paarid hoolitsevad oma suhte eest, teised lähevad lahku otsustades, et nii on kõige parem neile mõlemale. 


Raha ja töö

Tööasjad võtavad palju sinu aega ja energiat ära. Sellel pole aga suuremat tähtsust, sest tööasjad toovad sulle suurt rahulolu aprillis. Sa tunned rõõmu oma tööst ja kõikide märkide järgi peaksid sa saama väärilist tasu oma pingutuste eest. See aitab sul oma elujärge parandada. Kui sa otsid aga uut töökohta, siis leiad sa selle, mida sa otsid. 

 

 


Tervis

Sa oled pidanud aasta alguses võitlema oma terviseprobleemide pärast. Aprillis aga peaksid sa olema heas vormis. Tegelikult tunned sa end paremini juba märtsi lõpust saadik. Vaata ainult, et sa ise ennast haigeks ei mõtleks liigse muretsemisega. Aasta algus jättis sulle oma jälje. Unusta see kõik nüüd ja tunne oma elust rõõmu. 


Pere ja sõbrad

Üks töökaaslane kutsub sind nädalavahetuseks mõnda projekti lähemalt arutama. Sa võtad pakkumise vastu unustades, et sa ei ela üksi. See ei muuda sinu suhet kaaslasega just paremaks. Seda enam, kui teil on lapsi. Mis puutub sõpradesse, siis unustad sa sageli, et nad üldse olemas on. Pane oma elus prioriteedid paika.

Kommentaare ei ole