Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Veevalaja

foto : unsplash / Jessica Lewis     Täna on kolmapäev, 4. d...

foto : unsplash / Jessica Lewis

 

 

Täna on kolmapäev, 4. detsember. Saturn on konjunktsioonis. Ja selle tõttu oled sa ilmselt täna head tahtejõudu ja otsustusvõimet täis. Unusta täna kõik, mis on negatiivne. Aga ära hakka üle pingutama. Merkuur ja Marss on retrograadis.


Armastus

Kui sa oled vallaline, siis ei taha sa enam ilmselt üksi olla. Üksi olemine ei tähenda ju seda, et sa peaksid õnnetu ja kurb olema. Kasuta parem praegust aega selleks, et hoolitseda iseenda ja oma lähedaste eest. Kui sa oled juba kellegagi koos, on su suhe ilmselt hea ja rahulik. 

 

 


Töö

Sul on väga raske oma tööle keskenduda täna. Katsu jääda rahulikuks igas olukorras ja motiveeri ennast. Tee asju korralikult, õiges järjestuses ja kõik läheb hästi. 


Tervis

Kuu annab sulle energiat ja tänu sellele oled sa võimeline mägesid liigutama. Ära tee kadedatest välja ja hoia stressist eemale. 


Raha

Mis puutub rahaasjadesse, siis katsu ennast kokku võtta ja piira oma kulutusi. Sa ei saa rahaga mängida lõputult. Organiseeri paremini oma rahaasju enne, kui on liiga hilja. 

 

 

 

Pere

Sa oled muutunud  liiga autoritaarseks ja mõistad nüüd, et see on suur viga, sest su lähedased ei tule sulle enam nii lihtsalt oma probleemidest rääkima. 

 

Suhted

Sõbrad on väga tähtsal kohal sinu elus. Tänu nendele on sul tunne, et elu on ilus. 

 

Väike nõuanne: tegele raskete asjadega kõigepealt


Kommentaare ei ole