Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Vähk

foto : unsplash / Karly Jones      Merkuur on sinu märgiga ...

foto : unsplash / Karly Jones

 

 

 Merkuur on sinu märgiga opositsioonis ja selle tõttu on sind ees ootamas üsna kiire ja tegevusrohke päev. Mitmed takistused võivad tekkida ja mitmed probleemid ootavad kiiret lahendamist. Ära hakka meelt heitma ja ära kaota lootust. 


Armastus

Täna võib su kaaslane sind üllatada ühe asjaga, mida sa ei oleks osanud tema poolt oodata. Kui sa oled vallaline, siis ei sekku planeedid täna sinu ellu ja lasevad sul tegutseda oma äranägemise järgi. 

 

 

 

Töö

Kasuta praegust planeetide seisu selleks, et viia oma plaane ellu. Ole julgem ja ettevõtlikum, ära maga kõiki häid võimalusi maha ja kuula oma sisemist häält, mis ütleb sulle, mida sa tegema peaksid. 

 

Tervis

Ära kurna oma organismi vale toitumise ja pideva muretsemisega ära, sa tead väga hästi, et stress teeb sulle rohkem halba, kui head.

 

Raha

Tänane päev peaks sulle rahaõnne kaasa tooma, kui sa peakski raha saama tänase päeva jooksul, siis ära torma seda kohe kulutama. 

 

 

 

Pere

Mõned lahkhelid võivad tekkida pereliikmete vahel, ära keskendu oma probleemidele ja ära võta liiga isiklikult seda, mida keegi sulle ütleb. 

 

Suhted

Aita sõpradel omavahel ära leppida ja ära aja neid veelgi rohkem omavahel tülli. 

 

Väike nõuanne: kõik, mis sulle kuulub, leiab sinu juurde tee


Kommentaare ei ole