Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Vähk

foto : unsplash / Jonathan Knepper      Pluuto on opositsioonis ja selle tõttu võid sa olla närvilisem ja emotsionaalsem. Veenus saadab su...

foto : unsplash / Jonathan Knepper

 

 

 Pluuto on opositsioonis ja selle tõttu võid sa olla närvilisem ja emotsionaalsem. Veenus saadab sulle head energiat. 


Armastus

Veenuse aspekt on praegu väga hea. Tänu sellele on sind ees ootamas väga hea päev, mis peaks sulle tooma nii õnne, kui armastust. 

 

 


Raha

Pluuto aspekt ei ole kõige parem ja selle tõttu pead sa olema ise ettevaatlikum, et hoida suuremaid probleeme ära. Ära tee midagi, mida sa hiljem võid kahetseda. 


Tervis

Marsi aspekt on väga hea, tänu sellele peaksid sa tundma end täna hästi ja olema hea tervise juures nii füüsiliselt, kui vaimselt.


Töö

Sul on palju häid ideid, ainult võimalusi napib, kuidas need ellu viia. Kui sa keskenduksid rohkem oma tööasjadele, teaksid sa, mida  sul teha tuleb.

 

 


Pere

Planeedid kaitsevad su pere sektorit. Suhe lähedastega - nii laste, kui oma vanematega -  peaks olema hetkel rahulik ja hea. 


Suhted

Ära usu kõike, mida sulle täna räägitakse. Kontrolli kõik järgi ja ära tee liiga ennatlikke otsuseid. On neid, kes tahavad sind ära kasutada oma isiklike kasude pärast.


Väike nõuanne: ära muretse nii palju

Kommentaare ei ole