Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Sõnn

foto : unsplash / Annie Spratt      Täna peaksid sa olema h...

foto : unsplash / Annie Spratt

 

 

 Täna peaksid sa olema heas tujus. Planeetide seis on hea, ole ise ainult ettevõtlikum. Uraan on konjunktsioonis sinu märgiga, sul ei ole midagi kaotada. Ole ettevaatlikum ainult, sest Marss ja Merkuur on retrograadis. 


Armastus

Kui sa oled juba kellegagi koos, läheb kõik täna hästi, sa võid isegi teha uusi ja suuremaid plaane sellega, keda sa armastad. Kui sa oled vallaline, siis mõtleb nii mõnigi sinu peale, võib-olla on sinul raske õiget valikut langetada.

 

 


Töö

Ära muutu liiga hajameelseks ja katsu paremini oma tööasjadele keskenduda. Sa võid tahtmatult ühele töökaaslasele oma sõnadega haiget teha. Katsu sellisel puhul oma eksimus kohe heaks teha, et teie vahele pingeid ei tekiks. 


Tervis

Ära kurna ennast ära, sa vajad rohkem puhkust praegu. Joo palju vett, toitu tervislikult, sest pühad on läbi ja aeg on enda eest hoolitsema hakata. 


Raha

Ole ettevaatlikum oma rahaasjadega, sa oled hakanud liiga palju kulutama. Võta ennast kokku ja ära anna kiusatustele järgi. Ja ära kipu liiga palju unistama, tänane päev sind rikkaks ei tee ilmselt.

 

 

 

Pere

Sa tahad rahulikke suhteid ja teed kõik, et probleeme ära hoida. 

 

Suhted

Sa tahad aru saada, mida su sõbrad sinult tegelikult ootavad ja kui siirad on nende kavatsused, selle jaoks on ainus võimalus rääkida omavahel. 

 

Väike nõuanne: kasuta oma energiat targalt


Kommentaare ei ole