Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Sõnn

  foto : unsplash / Mae Mu   ...

 

foto : unsplash / Mae Mu 

Täna on taevas noorkuu. Unista suurelt. Sea endale uued eesmärgid. Mõtle selle peale, mida sa tahad. Noorkuu Veevalaja märgis aitab sul saada seda, mille järgi su süda igatseb.


Armastus

Ära karda elu, ära karda armastust, ära karda oma tundeid. Julge olla sina ise ja tee kõik, et saada õnnelikuks.

 

 

 

Raha

Saturn saadab sulle hoiatuse, mis puudutab su rahaasju. Kui sa ka edaspidi kavatsed raha aknast välja loopida, tõmbad sa endale ainult suuremaid probleeme kaela. 

 

Tervis

Veenus tegutseb sinu tervise sektoris praegusel hetkel ja kaitseb sind. Ent Marsi aspekt ei ole kõige parem ja see võib mõjuda kurnavalt sinu vaimsele tervisele.

 

Töö

Töö juures ei valitse täna võib-olla kõige parem õhkkond, ära lase ennast lõksu püüda ja ära sekku asjadesse, mis sinusse otseselt ei puutu. Las iga kingsepp jääb oma liistude juurde.

 

 

 

Pere

Tavaline, rahulik päev on sind ees ootamas, ilmselt ei ole sul põhjust kaebamiseks, sest tänane päev toob kaasa palju ilusaid rõõmuhetki. 

 

Suhted

Ole ettevaatlikum ja vaata, kellele sa midagi räägid, ära räägi igale ettejuhtuvale oma eraelu puudutavatest asjadest, mõned kohe meelega katsuvad teada saada, kuidas sul tegelikult läheb. 

 

Väike nõuanne: aita alati sõpru, kes vajavad su abi

 


Kommentaare ei ole