Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Neitsi

  foto: unsplash / Luiz Carlos Santi ...

 

foto: unsplash / Luiz Carlos Santi 

Neptuun on opositsioonis sinu märgiga ja selle tõttu võid sa täna olla eriti emotsionaalne ja võtta kõike isiklikult. Ära kurna ennast ära, ära mõtle üle ja ära muretse liiga palju. 


Armastus

Sa võid olla täna palju närvilisem ja nõudlikum oma kaaslase vastu. Kui su suhe on tugev ja peab kõigele vastu, ei tohiks midagi halba juhtuda. Kui su suhe on aga nõrk, võib tänane päev teid veelgi rohkem omavahel lahku ajada. Kui sa oled vallaline, siis oled sa liiga nõudlik ja sellist inimest ei ole olemas, kes vastaks sinu ootustele. 

 

 

 

Töö

Sul võib tekkida kohati tunne nagu loobiks keegi sulle kaikaid kodaratesse, mida sa ka ei tee, ikka on keegi, kellel on midagi öelda selle kohta. 

 

Tervis

Muuda oma eluviise paremaks ja tervislikumaks, see ongi võti, mis aitab sul vabaneda oma võimalikest terviseprobleemidest. 

 

Raha

Ära soorita ühtegi kahtlast tehingut täna. See võib sulle ainult suuremaid probleeme kaasa tuua. 

 

 

 

Pere

Ära muutu liiga nõudlikuks ja autoritaarseks kodus lihtsalt sellepärast, et sa tahad oma pereliikmeid kasvatada ja soovid neile head.

 

Suhted

Praegused ajad ei ole kõige paremad, sa oled kinnisem ja räägid vähem. Sinul on raske teistest aru saada ja teistel on raskem sind mõista. 

 

Väike nõuanne: ära ole nii agressiivne teiste vastu


Kommentaare ei ole