Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Neitsi

foto : unsplash / annisa ica      Täna võib su tuju olla üs...

foto : unsplash / annisa ica

 

 

 Täna võib su tuju olla üsna halb. Ära hakka meelt heitma ja masendusse laskuma, see läheb ruttu mööda. Pea vastu, ole tugev ja kõik läheb hästi. Neptuun on opositsioonis ja muudab sind emotsionaalsemaks. Ilmselt oled sa palju närvilisem. 


Armastus

Kui sa oled vallaline, siis lendad sa hetkel nagu liblikas õielt-õiele ega lase kedagi oma südamesse. Sa oled niigi palju elus haiget saanud ega usalda enam mitte kedagi. Nüüd on sinu kord elu nautiga ja sa teed seda nii nagu sulle meeldib. Kui sa oled aga juba kellegagi koos, siis tunned oma kaaslast läbi ja lõhki. Aga sa ootad, et tema midagi ette võtaks, et teie omavahelist suhet paremaks muuta, miks pead sina alati kõik tegema ja organiseerima? Sa leiad, et see on ebaõiglane. 

 

 


Töö

Ära muutu liiga hajameelseks ja ära võta kõike isiklikult, mida sulle öeldakse. Sa oled täna tundlikum ja võid valesti aru saada ka täiesti lihtsatest asjadest. Parem tee vaikselt oma tööd ja ära mõtle üle.


Tervis

Hoia oma närve, sa kannatad suure stressi all ja see ei tee sulle head. Võimaluse korral tee sporti või mine loodusesse jalutama, katsu oma mõtetes korda luua ja ära mõtle ennast haigeks.


Raha

Täna võid sa sooritada üsna kasulikke tehinguid, mis aitavad kindlustada su majanduslikku seisu.

 

 

 

Pere

Sa ei saa kõike teiste eest otsustada, sa pead laskma oma lähedastel lennata ka isiklike tiibadega. 

 

Suhted

Hoia oma suhteid sõpradega ja ära unusta uurida, kuidas neil läheb.

 

Väike nõuanne: mõtle oma elu ilusaks

 


Kommentaare ei ole