Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Lõvi

foto : unsplash / Svitlana      Saturn on sinu märgiga opos...

foto : unsplash / Svitlana

 

 

 Saturn on sinu märgiga opositsioonis ja selle tõttu ei pruugi täna kõik nii minna, nagu sina seda sooviksid. Ole üle ja ära võta kõike nii isiklikult. Muutes oma vaatenurka, muutub kogu sinu elu. Ole järeleandlikum ja näita välja vähem kangekaelsust. Vii oma eesmärgid ellu hoolimata kõigest.


Armastus

Kui sa oled vallaline, tahad sa leida oma ellu kedagi, kes puudutaks su südant ja muudaks kogu su elu. Aga ära unusta, et iga asi tuleb omal ajal. Kiirustades liiga palju, võid sa sattuda vale inimese otsa, kes paneb sind hoopis kannatama. Kui sa oled juba kellegagi koos, siis naudi oma elu ja ära otsi endale probleeme juurde.

 

 


Töö

Ilmselt on sul raske täna oma tööasjadele keskenduda. Katsu jääda igas olukorras rahulikuks ja motiveeri ennast. Sea endale uued eesmärgid. 


Tervis

Hoia oma närve, tee hingamisharjutusi ja sporti vabal hetkel. Ära unusta minna ka loodusesse jalutama, see aitab pead tuulutada ning lahutab meelt. 


Raha

Midagi tõsist sind ei ohusta aga katsu võtta aega, et organiseerida oma rahaasju paremini selleks, et hoida halbu üllatusi ära.

 

 

 

Pere

Ära tee midagi, mis võiks ärritada su lähedasi. Ja ära unusta võtta aega, et rääkida oma lähedastega.

 

Suhted

Ära lükka kõiki küllakutseid tagasi, sa võid kohtuda inimesega, kellest saab sinu elu lahutamatu osa. 

 

Väike nõuanne: lahenda kõik väiksemad probleemid ära, et nad ei rikuks su elu


Kommentaare ei ole