Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kaljukits

foto : unsplash / Monika Grabkowska      Täna võivad planee...

foto : unsplash / Monika Grabkowska

 

 

 Täna võivad planeedid sulle sekeldusi kaasa tuua. Pluuto on sinu märgis konjunktsioonis, Kuu on Vähi märgis opositsioonis. Selle tõttu võid sa olla üsna muutliku tujuga täna. Vaata ainult ette, et sa ei teeks oma sõnadega tahtmatult haiget neile, keda sa armastad ja kes on sulle kallid. Võta rahulikumalt. 


Armastus

Midagi märkimisväärset ei tohiks juhtuda, ühtegi suuremat probleemi ei ole ette näha. Kui sa oled vallaline, siis hakkab üksindus sind juba koormama ja haiget tegema. Ära muretse, sest suur õnn ei ole enam kaugel.

 

 

 

Töö

Neptuuni praegust aspekti vaadates võib öelda, et tänane päev võib sulle sekeldusi ja probleeme kaasa tuua. Mõned ootamatud vahejuhtumid võivad tekkida, mis rikuvad su esialgsed plaanid ära. Ole ettevaatlikum. 

 

Tervis

Ära unusta hoolitseda oma tervise eest ja teha sporti. Muuda oma toitumist paremaks ja mõtle ainult häid mõtteid. 

 

Raha

Ole väga ettevaatlik täna, et hoida suuremaid probleeme ära. Sa pead võib-olla lahendama ära mõne probleemi, mis on seotud minevikus tehtud valede otsustega.

 

 

 

Pere

Räägi oma lähedastega ja ära eira nende tundeid. Eriti lastega on see tähtis, sest lapsed ei tule rääkima oma muredest, vaid hoiavad kõik enda teada.

 

Suhted

Hoia end nende eest, kes tahavad su head südant ära kasutada.

 

Väike nõuanne: vabasta end minevikuprobleemidest , mis koormavad su õlgu

 


Kommentaare ei ole