Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kaljukits

foto : unsplash / Mae Mu      Tänane päev peaks tooma kaasa muutuseid. Pluuto on sinu märgis ja juhib sinu tänast päeva. Muretsemiseks pol...

foto : unsplash / Mae Mu

 

 

 Tänane päev peaks tooma kaasa muutuseid. Pluuto on sinu märgis ja juhib sinu tänast päeva. Muretsemiseks pole põhjust. Merkuur on sinu märgis retrograadis. Mõned väiksemad probleemid võivad ette tulla. 


Armastus

Sa tahad ainult rahu ja vaikust ning võimalust oma patareid täis laadida. Sa ei viitsi kuulata ära oma kaaslase probleeme ja muresid ja ei saa aru, miks ta selleks mõnda paremat päeva ei võiks valida. Kui sa oled vallaline, siis võid sa sattuda inimese otsa, kes pole enam vaba.

 

 


Raha

Hea oleks, kui sa organiseeriksid paremini oma rahaasju ja mõtleksid enne tegutsemist. Pane oma kulud ja tulud kirja ning pea kinni eelarvest.


Tervis

Merkuur soovitab sul liha asemel rohkem köögivilju süüa ning mitte unustada ära sojat, mis sisaldab palju valku. Soja aitab ka kolesterooli vastu võidelda.


Töö

Ära sega omavahel ära tööasju ja eraelu. Ära muutu töö juures liiga emotsionaalseks ja ära hakka oma eraelu puudutavaid teemasid lahkama. 

 

 


Pere

Katsu rohkem aega veeta oma lähedastega, eriti juhul, kui sul peaks lapsi olema. 


Suhted

Ära lase ennast nii palju mõjutada ja ära unusta mõtelda oma peaga.


Väike nõuanne: hoia oma suhteid

Kommentaare ei ole