Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kaljukits

foto : unsplash / Yoksel 🌿 Zok      Tänane päev toob sulle õnne ja häid uudiseid. Planeetide seis on väga hea. Merkuur on sinuga, kõik lä...

foto : unsplash / Yoksel 🌿 Zok

 

 

 Tänane päev toob sulle õnne ja häid uudiseid. Planeetide seis on väga hea. Merkuur on sinuga, kõik läheb hästi. Marss ei ole eilsest enam retrograadis, viimased kuud ei olnud sinu jaoks kõige paremad. Kui sul oli oma tervisega probleeme, peaks su tervis nüüd hakkama paranema.


Armastus

Sa võid tunda oma südames suuremat armukadedust. Piisab väikesest asjast, et sina juba kujutad endale kõige hullemat ette ja hakkad süüdistama oma kaaslast selles, et ta on sind petnud. Kui sa oled vallaline, hoia vastassoost heaga parem eemale, sest midagi head sealt nagunii ei tule.

 

 

 

Töö

Neptuun mõjutab su tööasju ja selle tõttu võivad mõned raskused täna tekkida. Katsu analüüsida kõike selge peaga ja ära muutu liiga emotsionaalseks.

 

Raha

Praegusel hetkel on sul väga head väljavaated. Planeedid saadavad sulle rahaõnne.

 

Tervis

Jupiter ise kaitseb sinu tervise sektorit ja tänu sellele peaks su tervis muutuma iga päevaga aina paremaks ja tugevamaks. 

 

 


Pere

Tänu Veenusele valitseb kodus ja lähedaste vahel hea läbisaamine. Ära hakka ainult liiga palju oma lähedaste elu kontrollima ja ära sekku asjadesse, mis sinusse ei puutu.


Suhted

Jupiter võib tekitada arusaamatusi ja lahkhelisid sõprade vahel. Ilmselt on sul raske aru saada, et teised inimesed ei ela ega mõtle samamoodi nagu sina.


Väike nõuanne: ära astu teist korda samasse ämbrisse


Kommentaare ei ole