Viimased lood

latest

Kaljukits

  foto : unsplash / Emily Morter   Head uut aastat!  Aasta...

 

foto : unsplash / Emily Morter

 

Head uut aastat! 

Aasta algus võib sulle mõningaid sekeldusi kaasa tuua, maikuust alates aga kaovad kõik probleemid ja elu toob sulle rohkem õnne ja rõõmu.  

Täna aga on Kuu Sõnni märgis ja aitab sul õigeid valikuid teha. Veeda võimalusel rohkem aega oma lähedaste seltsis. Päike on sinu märgiga konjunktsioonis ja toob sulle head õnne tänasesse päeva. Sa võid tunda, et sa oled valmis muutma maailma paremaks paigaks.

 

 


Armastus

Kui sa oled vallaline, siis ära kiirusta selle armastuse leidmisega. Ega üksi olemine ei tähenda tingimata seda, et sa peaksid õnnetu olema. Ole praegu lihtsalt õnnelik, et saad teha seda, mida su süda tahab. Kui sa oled juba kellegagi koos, siis peaks su suhe olema hea ja sa oled õnnelik.


Töö

Sul võib olla raske täna oma tööle keskenduda. Jää igas olukorras rahulikuks ja katsu ennast motiveerida. Tee kõike nii nagu peab ja kõik läheb hästi. Ära unusta ka pausi teha.

 

 


Tervis

Võib-olla oled sa väsinud ja selle tõttu närvilisem. Kui sa tunned, et sul on vaja oma energiat kuhugi kulutada, siis tee näiteks sporti, see aitab ka pead tuulutada.


Raha

Üks hea uudis on sind täna ees ootamas.

 

Väike nõuanne: ära muretse liiga palju tuleviku pärastKommentaare ei ole