Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kaksikud

foto : unsplash / Yana Gorbunova      Marss on sinu märgis ega anna sulle asu. Päike annab sulle energiat juurde ent Marsi tõttu leiad sa ...

foto : unsplash / Yana Gorbunova

 

 

 Marss on sinu märgis ega anna sulle asu. Päike annab sulle energiat juurde ent Marsi tõttu leiad sa täna mitmeid võimalusi ärritumiseks. 


Armastus

Kui sa oled vallaline, siis ära nukrutse liiga palju, sest suur õnn ei ole enam kaugel. Kõik su unistused täituvad, kui sa oled kannatlik ja rõõmus. Kui sa oled aga juba kellegagi koos, siis peaks su suhe olema hetkel kõike muud, kui rahulik.

 

 

 

Raha

Ole ettevõtlikum ja otsi ise võimalusi, kuidas oma majanduslikku seisu parandada. Planeetide mõju on väga hea, kasuta seda ära.

 

Tervis

Uraan ja Neptuun ise kaitsevad su tervist. Uraan võib muuta sind ainult samuti närviliseks, Neptuun aitab aga kaalu kaotada, kui sul on ülekaaluga probleeme. 

 

Töö

Väga hea päev on sind ees ootamas, näita, milleks sa võimeline oled.

 

 

 

Pere

Sa ei pea kogu aeg tegema teravaid märkusi oma lähedastele, sa ei tea, kui palju sa teistele oma keelega mõnikord haiget teed. Järgmine kord mõtle enne, kui sa midagi ütled.

 

Suhted

Ilmselt pole sul praegusel hetkel palju aega oma sõprade jaoks, võib-olla on ka su sõpradel endil kiired ajad hetkel või tahad sa ise olla rohkem üksi.

 

Väike nõuanne: ole kannatlikum ja ära anna liiga ruttu alla


Kommentaare ei ole