Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kaksikud

foto : unsplash / Mike Kenneally      Marss on sinu märgis retrograadis. Planeedid saadavad sulle jõudu, mille abil sa võid suuri asju ära...

foto : unsplash / Mike Kenneally

 

 

 Marss on sinu märgis retrograadis. Planeedid saadavad sulle jõudu, mille abil sa võid suuri asju ära teha, kui sa vaid ise seda tahad. Lõpuks ometi peaks lootusekiir hakkama paistma. Ära ärritu pisiasjade pärast. Sa võid kellegi peale pahandada ilma, et sa saaksid seda olukorda ise kohe lahendada. Ära muutu liiga emotsionaalseks. Oota, kuni sa oled maha rahunenud. 


Armastus

Kui su suhe on tugev, on sind ees ootamas üsna hea päev. Kui sa ei näe oma tulevikku oma praeguse kaaslasega, siis võib-olla tuleks teil täna asjad omavahel selgeks rääkida. Kui sa oled vallaline, siis võid sa kohtuda inimesega, kellega sa juba varsti abiellud.

 

 

 

Töö

Katsu võtta kõike rahulikumalt ja ära ärritu nii palju. Samuti oleks hea, kui sa rohkem tegutseksid ja vähem lobiseksid.

 

Tervis

Planeedid saavad sulle jõudu ja energiat. See on hea, samas võid sa ennast ise ära kurnata liigse tormamisega. 

 

Raha

Ära tee midagi, mida sa hiljem võiksid kahetseda. 

 

 

 

Pere

Rahulik päev on sind ees ootamas ja see peaks sulle meeldima. Sa tahad praegusel hetkel rahu ja vaikust ning eemale probleemidest. 

 

Suhted

Hoia eemale neist, kelle siiruses sa ei või kindel olla, sul ei ole vaja oma ellu probleeme juurde. 

 

Väike nõuanne: ole iseenda vastu hea

 


Kommentaare ei ole