{ads}

HIDE

Viimased

latest

Kaalud

foto : unsplash / Jordan  Rowland      Kuu on Sõnni märgis ...

foto : unsplash / Jordan  Rowland

 

 

 Kuu on Sõnni märgis nädala alguses ja võib panna sind rohkem kulutama. Veenus on jõudmas Veevalaja märki 2. jaanuaril ja toob sulle head õnne kaasa. Võib juhtuda, et sellel nädalal võid sa ühe suurema plaani ellu viia, mis võib sulle palju raha sisse tuua. Vaata ainult, et sa Veevalaja energia tõttu ei muutuks liiga kangekaelseks ja ei hoiaks iga hinna eest oma arvamusest kinni. Nädalavahetusel on taevas täiskuu Vähi märgis ja selle tõttu võid sa muutuda emotsionaalsemaks. 

 

Armastus

Tänu Veenusele peaks su suhe kaaslasega muutuma veelgi paremaks ja lähedasemaks. Kui sa oled aga vallaline, siis võid sa muutuda nostalgiliseks ja meenutada heldimusega minevikku ja inimesi, kes olid sulle kallid.

 

 

 

Töö

Planeedid toetavad sind su ettevõtmistes ja aitavad sul oma plaane ellu viia. Kuula oma sisemist häält, mis juhatab sind õiges suunas.

 

Tervis

Ühtegi probleemi ei tohiks tekkida, mitte ükski planeet ei ohusta su tervist. Seega peaksid sa olema heas vormis. Mõned teie seast võivad tunda ainult suuremat väsimust aga see on õnneks mööduv. 

 

Raha

Hea rahaõnn võib sulle sellel nädalla naeratada aga katsu oma kulutusi hoida kontrolli all.

 

Tsitaat : "Vaata alati päikese poole, siis jäävad varjud selja taha"

 


Kommentaare ei ole