Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kaalud

foto : unspmlash / Jasmine Waheed      Jupiter on opositsioonis. Päikese ja Marsi aspekt on harmooniline. Kui sul on vaja mõni tähtis otsu...

foto : unspmlash / Jasmine Waheed

 

 

 Jupiter on opositsioonis. Päikese ja Marsi aspekt on harmooniline. Kui sul on vaja mõni tähtis otsus langetada, siis tee seda praegu.


Armastus

Ilmselt on su elus praegu piisavalt õnne ja armastust. Kui sa oled juba kellegagi koos, kudrutate te nagu turteltuvid ega huvitugi ülejäänud maailmast. 

 

 

 

Raha

Ära unista nii palju. Planeetide seis sinu raha sektoris ei olegi hetkel  nii hea nagu sina seda arvad. Lotot ei ole sul mõtet praegu mängida.

 

Tervis

Marss tegutseb sinu tervise sektoris praegu nagu keeristorm ja saadab sulle energiat ja jõudu juurde. Selle tõttu sa ei püsigi praegu sugugi paigal. 

 

Töö

Eesootav nädal tõotab tuua sulle mitu head uudist, pane oma vaim selleks valmis juba varakult. 

 

 

 

Pere

Urana mõjutab sinu pere sektorit ja selle tõttu peaksid mõned muutused täna aset leidma. Võib-olla tuleb üks sugulane külla? 

 

Suhted

Suhe sõpradega ei ole praegusel hetkel kõige parem, sul on tunne, et mõned on hakanud liiga palju varjama oma asju sinu eest, teised jälle räägivad kõik viimse pisiasjani ära ja sinul pole nii palju aega, et neid ära kuulata.

 

Väike nõuanne: ära mängi jaanalindu


Kommentaare ei ole