Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kaalud

  foto : unsplash / REEET JANK   Jupiter on opositsioonis, tänane päev peaks tulema üsna rahulik. Ära unusta võtta aega ka iseendale.  ...

 

foto : unsplash / REEET JANK

 

Jupiter on opositsioonis, tänane päev peaks tulema üsna rahulik. Ära unusta võtta aega ka iseendale. 


Armastus

Sa tahad eelkõige rahu ja vaikust ning olla eemal kõikidest probleemidest. Sa teed kõik, mis võimalik, et muuta oma suhet kaaslasega paremaks. Kui sa oled vallaline, siis toob Marss su teele just selle inimese, keda sa oled oodanud. 

 

 


Raha

Ära kuluta enam nii palju, pühad on selleks korraks läbi. Jupiter paneb sind rohkem kulutama, osta on küll hea aga see läheb sulle kokkuvõttes kalliks maksma. 


Tervis

Tänu Merkuurile peaksid sa olema heas vormis. Vaata ainult, et sa ei hakkaks liiga palju sööma, vastasel korral võid sa oma kehakaalule halba teha.


Töö

Lõpuks ometi suudad sa end motiveerida ja muutud taas ambitsioonikamaks tänu ühele vahejuhtumile. Sa oled valmis oma huve kaitsma, kui sa leiad, et keegi on sinu vastu ebaõiglaselt käitunud. 

 

 


Pere

Sul on viimasel ajal tunne nagu miski rikuks kodurahu ja tekitaks pingeid pereliikmete vahel. Väljaspool kodu tunned sa end palju rahulikumana, kui kodus olles. 

 

Suhted

Ära unusta oma sõpru nii heal, kui halval ajal ja katsu järele uurida, kuidas neil läheb.

 

Väike nõuanne: jää igas olukorras rahulikuks

Kommentaare ei ole