Viimased lood

latest

Jäär

  foto : unsplash  / Tomáš Malík   Kuu ja Uraan on Sõnni mä...

 

foto : unsplash  / Tomáš Malík

 

Kuu ja Uraan on Sõnni märgis nädala alguses, see võib viidata eesolevale aastale, mis tuleb üsna sündmusterohke sinu jaoks. Aasta alguses on Jupiter sinu märgis ja toob sulle kaasa häid võimalusi, kõikide märkide järgi peaksid sa saama häid uudiseid juba sellel nädalal, kui Veenus on sisenemas Veevalaja märki 3. jaanuaril. Olles harmoonilises aspektis Jupiteriga, võib see sinu jaoks tähendada häid uudiseid, mis on seotud su raha- ja tööalaste asjadega. Samuti võib üks huvitav kohtumine sellel nädalal aset leida. Merkuur ja Päike Kaljukitses soovitavad sul aga olla ettevaatlikum, sest 6 - 7. jaanuari vahel võib minevik sind kätte saada. 


Armastus

Sa oled selline inimene, kes on valmis nende jaoks, keda sa armastad, palju ära tegema. Vaata ainult , et sa oma hoolitsuse ja armastusega liiale ei lähe. Jäta oma kaaslasele natukenegi hingamisruumi. Kui sa oled vallaline, siis võib-olla on sulle juba keegi silma jäänud, vaata, et sa liiga suurde vaimustusse ei satu, muidu võid sa kõik ilusa ära rikkuda. 

 

 


Töö

Kiire ja tegus töönädal on sind ees ootamas. Sa suudad palju asju ära teha ja leiad lahendused mitmele probleemile, mis sind viimasel ajal rahutuks tegid. Räägi oma plaanidest ja mõtetest ka teistele. Ja katsu takistustest üle saada.


Tervis

Detsembri lõpus kurnasid sa end ilmselt päris ära, nüüd vajab su organism ainult puhkust ja rahu. Katsu toituda tervislikumalt, teha sporti ja mõtelda ainult häid mõtteid. Hoia stressist eemale. 


Raha

Organiseeri paremini oma rahaasju, kasutades loogikat ja analüüsivõimet. 


Tsitaat : arad surevad mitu korda enne oma surma (Shakespeare)

Kommentaare ei ole