Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Jäär

foto : unsplash /Octavian Catană      Jupiter on sinu märgis aga Kuu on opositsioonis ja see võib tekitada suuremat stressi sinu elus. Ära...

foto : unsplash /Octavian Catană

 

 

 Jupiter on sinu märgis aga Kuu on opositsioonis ja see võib tekitada suuremat stressi sinu elus. Ära muretse, kõik saab korda varem või hiljem. 


Armastus

Tõenäoliselt ei ole sind ees ootamas just kõige parem pühapäev. Tõtt öelda on su elus olnud palju paremaid päevi. Sa kaalud, kas hakata rääkima omavahelisi asju sirgeks või mitte, sa ei ole kindel, millises suunas sa tahaksid oma eluga edasi minna ja mida oleks kõige targem teha. 

 

 


Raha

Mis puutub rahaasjadesse, siis ära hakka sooritama kahtlaseid tehinguid, sa võid ise endale probleeme kaela tõmmata ja pead hiljem kahju kannatama. Ära usu kõike, mida sulle räägitakse ja ära ole liiga sinisilmne.


Tervis

Energiat on sul rohkem, kui vaja. Ainult, et liigse tormamisega kurnad sa ise ennast ära. Ja selle tõttu magad halvasti. Võta tempot maha.

 

Töö

Suhe töökaaslastega peaks olema väga hea, tänu nendele saad sa häid ideid. Suhe ülemustega peaks ka olema normaalne. 

 

 

 

Pere

Kolm planeeti tegutsevad hetkel sinu kodu sektoris ja see tähendab võimalikke pingeid. Õnneks Veenus samas sektoris katsub kõik teha, et pingeid maandada.

 

Suhted

Ära unusta oma sõpru rasketel aegadel aidata.

 

Väike nõuanne: ära sekku asjadesse, mis sinusse ei puutu



Kommentaare ei ole