Viimased lood

latest

Jäär

  foto : unsplash / Michael Fousert   Head uut aastat! Jup...

 

foto : unsplash / Michael Fousert

 

Head uut aastat!

Jupiter jääb sinu juurde kuni maikuuni ja toob sulle kaasa head õnne igasse päeva! Sellel aastal oled sa tõeline õnneseen. Maikuus liigub Jupiter edasi Sõnni märki ja toob sulle rahaõnne kaasa. Kõikide märkide järgi võtavad sellel aastal su rahaasjad väga hea suuna ja su sissetulekud hakkavad kasvama. Tõenäoliselt on sind ees ootamas ka kinnisvara ost. 

Kuu on täna Sõnni märgis ja selle tõttu võivad su mõtted keerelda tööasjade ümber. Katsu täna võtta rahulikult ja tähistada uue aasta algust, küll homme on aega mõtelda tõsisemate asjade üle. Täna pane paika oma eesmärgid eesolevaks aastaks. 

 

 


Armastus

Tänane  päev toob su ellu armastust ühel või teisel moel. Oled sa siis vallaline või juba kellegagi koos, tänane päev peaks ka sind liigutama ja puudutama su südant. Kui sa oled kellegagi koos, hoolitseb su kaaslane sinu eest nii nagu peab, kui sa oled vallaline, võib elu viia sind kokku inimesega, keda sa iial ei unusta.

 

Töö

Kui sa pead täna tööd tegema, on su käed ja jalad ilmselt tööd täis ja puhkamiseks jääb vähe aega. Hoia oma suhteid töökaaslastega ja ära alusta uut aastat kahetsustega.

 

 

 

Tervis

Hea oleks, kui sa jälgiksid paremini oma toitumist. Ja kui mitte täna, siis homme kindlasti. Homme sul enam vabandusi ei ole ka. 

 

Raha

Ära täna muretse oma rahaasjade pärast: iga asi omal ajal. Ja pea meeles, et Jupiter toob sulle nagunii rahaõnne. 

 

Väike nõuanne: täna on selle aasta esimene päev, see on esimene lehekülg sinu elu uues peatükis

 

Kommentaare ei ole