Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Ambur

foto : unsplash / Karly Jones      Marss on sinu märgiga op...

foto : unsplash / Karly Jones

 

 

 Marss on sinu märgiga opositsioonis ja selle tõttu võib tänane päev sulle mõningaid sekeldusi kaasa tuua. Ole üle kõigest ja ära võta midagi liiga isiklikult. Katsu muuta oma vaatenurka, mõnikord toob see kaasa uusi võimalusi. 


Armastus

Mõned ootamatud vahejuhtumid võivad täna aset leida. Muretsemiseks pole aga põhjust, sest üllatused on pigem positiivsed laadi ja aitavad muuta su elu paremaks.

 

 

 

Töö

Tänane päev peaks sulle kaasa tooma häid uudiseid. Võib lausa juhtuda, et sulle tehakse üks pakkumine, mida sa ei oleks osanud oodata. 

 

Tervis

Üldiselt peaks su tervis olema üsna hea. Kui sul on viimasel ajal terviseprobleeme olnud, peaks su tervis muutuma nüüd tugevamaks ja paremaks. Katsu ainult paremini oma toitumist jälgida. 

 

Raha

Hoidu kahtlastest tehingutest, mis võivad sulle kokkuvõttes teha rohkem halba, kui head. 

 

 

 

Pere

Ära unusta oma lähedasi ja nende heaolu. Muretseda ei ole vaja, sest kõik peaksid olema hea tervise juures aga mõnikord on igal inimesel vaja teada, et ta ei ole siin maailmas üksi. 

 

Suhted

Ära räägi kõikidele oma muredest ja probleemidest ja ära mõtle ise omale probleeme juurde. Sa hirmutad oma tuttavad ära, kui sa kogu aeg hädaldad.

 

Väike nõuanne: kogu maailm ei pea sinu ümber keerlema


Kommentaare ei ole