Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Ambur

  foto : unsplash / Yoksel 🌿 Zok   Marss on opositsioonis, kõik ei pruugi minna täna sinu plaanide kohaselt. Võib-olla on sul raskem õ...

 

foto : unsplash / Yoksel 🌿 Zok

 

Marss on opositsioonis, kõik ei pruugi minna täna sinu plaanide kohaselt. Võib-olla on sul raskem õigeid otsuseid vastu võtta. Marss oli retrograadis eilse päevani ja selle tõttu kannatasid paljud sinu suhted teistega, eriti ühe inimesega. Nüüd aga peaks kõik probleemid kaduma. 


Armastus

Tänane päev võib su ellu tuua rohkem armastust, kui tavaliselt ja täiesti ootamatul moel. Võib-olla on selleks su oma kaaslane, kes teeb sulle ilusa üllatuse ühel või teisel moel, võib-olla ilmub mõni vana kallim välja või siis leiab aset üks ootamatu kohtumine.

 

 

 

Töö

Merkuur soovitab sul olla ettevõtlikum ja asjalikum. Julge hundi rind on rasvane. 

 

Raha

Pluuto praegust aspekti vaadates on üsna kindel, et sa pead oma rahaasjadega ettevaatlikum olema. Pea targematega nõu enne, kui sa midagi teed.

 

Tervis

Sa peaksid täna lausa pakatama heast energiast, vii kõik oma plaanid ja eesmärgid ellu.

 

 

 

Pere

Kodune õhkkond ja suhe lähedaste inimestega peaks olema hea. Sa oled küll laste vastu natuke nõudlikum aga see on nende endi huvides.

 

Suhted

Ilmselt võtad sa täna paljusid asju palju rohkem südamesse ja selle tõttu on sul raske teiste kriitikat ja märkuseid alla neelata. Katsu ennast muuta ja võta rahulikumalt.

 

Väike nõuanne: ära mõtle ainult oma peaga

 


Kommentaare ei ole