Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Ambur

  foto : unsplash / Anton Jansson   Marss on opositsioonis ja selle tõttu võid sa olla üsna halvas tujus täna. Katsu võtta kõike rahuli...

 

foto : unsplash / Anton Jansson

 

Marss on opositsioonis ja selle tõttu võid sa olla üsna halvas tujus täna. Katsu võtta kõike rahulikumalt ja ära ärritu pisiasjade pärast. Muuda oma vaatenurka ja kogu su elu muutub. 


Armastus

See, mida sa tegelikult vajad, oleks rohkem aega koos kaaslasega, eemal igapäevastest muredest. Kui sa oled vallaline, siis oled sa kogu aeg kellegagi koos ja võib-olla on sul lihtsalt raske õiget valikut langetada. 

 

 


Töö

Kõik peaks hästi minema töö juures, hea edu saadab kõiki su ettevõtmisi praegusel hetkel ja see tagab sulle isikliku rahulolu.


Tervis

Sa peaksid olema heas vormis aga vajad natukene puhkust. Katsu minna nädalavahetuseks kusagile, ükskõik, kui kaugele või lähedale, peaasi, et sa saaksid olla eemal igapäevastest kohustustest ja muredest.


Raha

Ole ettevaatlik oma rahaasjadega ja pea targematega nõu enne suuremate tehingute sooritamist.

 

 

 

Pere

Kodune õhkkond peaks olema hea ja rahulik. Sa oled laste vastu nõudlikum aga see on ka normaalne. Mida paremini sa oma elu organiseerid, seda parem.

 

Suhted

Ära võta kõike nii isiklikult, mida sulle öeldaks. Ilmselt on sul raske teiste märkusi hetkel välja kannatada.

 

Väike nõuanne: ära lase südamel oma pead juhtida


Kommentaare ei ole