Viimased lood

latest

Vähk

foto : unsplash / Greg Rakozy      Kuu on Jäära märgis ja v...

foto : unsplash / Greg Rakozy

 

 

 Kuu on Jäära märgis ja võib sind muuta veelgi kannatamatumaks. Merkuur on retrograadis Kaljukitse märgis ja selle tõttu võib minevik sind kätte saada. Ära näe selles midagi halba, pigem võimalust kasvada. Võib-olla kurvastab sind üks asi täna eriti. Ära unusta, et paremad ajad ei ole enam kaugel.


Armastus

Kui sa oled juba kellegagi koos, siis soovid sa ainult, et kõik läheks hästi ja ühtegi probleemi ei tekiks. Ilmselt sobib see ka sinu kaaslasele. Kui sa oled vallaline, oled sa julgem, kui tavaliselt ja ilmselt kohtud sa juba varsti sellega, keda oled nii kaua oodanud.

 

 


Töö

Ära jäta oma tööd pooleli ja vii oma plaanid ellu. Kui sul on mõni uus plaan või mõte, siis tegutse ja ära oota. Motiveeri ennast.


Tervis

Sa oled ilmselt väga emotsionaalne ja võid nii naerda, kui nutta. Emotsioonide planeet Pluuto mõjutab sind täna. Võib juhtuda, et sa ei suuda oma tundeid kontrollida ja see võib sulle töö juures kalliks maksma minna. Ära muretse, kõik saab korda.

 

 


Pere

Võib-olla ei tunne sa end kõige paremini oma lähedastega koos olles täna. Sul võib tekkida tunne, et nad hoiavad sinust eemale või on sinu vastu ebaõiglased. Ära muretse ennast haigeks.

 

Raha

Ilmselt toob tänane päev sulle häid uudiseid. Võib ka juhtuda, et sa saad raha juurde. 

 

Õnnenumber : 969

 

Väike nõuanne: ära karda vigu teha, sest ainult nii õpitakse
Kommentaare ei ole