Viimased lood

latest

Uue aasta lubadused

    Foto : unsplash /Andreas Dress Kas sa tahaksid alustada ...

 

 

Foto : unsplash /Andreas Dress

Kas sa tahaksid alustada uut aastat nii hästi kui võimalik? Vaata siis, millised on head uue aasta lubadused! 


Uus aasta - uued plaanid

Uute eesmärkide ja plaanide seadmine on hea uue aasta lubadus. Võib-olla ei viinud sa kõike ellu sellel aastal, mida sa oleksid tahtnud ja ei pidanud endale antud lubadustest kinni aga sellest pole midagi. Sind on ees ootamas täiesti uus aasta, mis algab puhta lehe pealt ja toob sulle kaasa uusi võimalusi. Ja kui su vanad plaanid on ikka veel su südames tähtsal kohal, tee kõik, et neid sellel aastal ellu viia. Või siis sea endale uued eesmärgid ja muuda suunda. Võib-olla su vanad projektid ei läinud läbi, sest nad ei olnud päriselt sinu jaoks. Võta vastu uued otsused ja ja liigu uues suunas. Äkki on praegu õige aeg selleks, et viia ellu see unistus, mille peale sa nii palju mõtelnud oled? Ära pane endale piiranguid peale ja ära takista end elamast sellist elu nagu sa väärid. Tee seda, mis on sulle parim. Ela oma elu ja unista suurelt.

 


Õpi oma kogemustest

Elu annab meile ikka häid õppetunde. Ja me õpima kõik oma vigadest ning eksimustest. Mõtle kõikidele õppetundidele, mida sa möödunud aastal õppisid. Kirjuta need paberile või arvutisse üles. Ja sa võid neid taas üle lugeda, kui sul on vaja mingi oluline otsus vastu võtta. Hea uue aasta lubadus peab hõlmama endas soovi teha järgmine kord paremini ja mitte korrata samu vigu.


Soovi kõigile head uut aastat

Oma uue aasta lubadustes võiksid sa näiteks teha rahu kõikide inimestega. Kirjuta oma lähedastele ja sõpradele või siis helista neile, et soovida head uut aastat. Nii teed sa lõpu kõikidele arusaamatustele ja lahkhelidele, mis teie vahel võivad olla. Inimesed on rahul, kui sa soovid neile head ja vastavad omalt poolt samaga. Ja nii alustad sa oma suhteid headelt alustelt. 

 


Võta aega maha

Kui eelmine aasta läks sinu jaoks liiga ruttu ja sa ei leidnud isegi aega puhkamiseks, siis võta uueks aastaks vastu otsus võtta aega maha. Kasuta seda uut aastat selleks, et magada paremini ning hoolitseda rohkem iseenda eest. Ära unusta, et selleks, et uusi plaane ellu viia ja olla parema tervise juures, tuleb sul paremini magada ja mitte ennast ära kurnata.


Ümbritse end õigete inimestega

Mõned inimesed on lihtsalt sellised, et ei lase sul oma eluga edasi minna. Uuel aastal katsu paremini valida oma tuttavaid ja sõpru. Ka töö juures vali paremini, kellega sa rohkem läbi käid. Hoia oma suhteid inimestega, kes sind toetavad ja kellega sul on mõnus koos olla. Eemaldu neist, kes tunnevad rõõmu, kui sul halvasti läheb ja kes ei oska sind hinnata.

Kommentaare ei ole