Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Sõnni nädalahoroskoop

  foto : unsplash / Tim Mossholder   Kuu on nädala alguses ...

 

foto : unsplash / Tim Mossholder

 

Kuu on nädala alguses sinu märgis ja annab sulle hea intuitsiooni. Kuula oma südant. Merkuur ja Veenus on jõudmas Kaljukitse märki ning aitavad sul luua oma elus korda ja minna edasi kindlama südamega. Uraan on sinu märgis ja võib tuua kaasa muutusi või viivitusi, millel pole aga tõsiseid tagajärgi. Täiskuu Kaksikutes 8. detsembril aitab sul aga tegutseda julgemalt. 

 

Armastus

Ole ettevaatlikum, sest Jupiter võib panna sind igatsema suurema vabaduse järele, sa võid selle tõttu tegutseda täiesti isekalt ning mõtlemata tagajärgede peale. Sellise käitumisega võid sa aga oma suhte ohtu panna, eriti juhul, kui sa oled juba pikemat aega kellegagi koos. Kui sa oled aga vallaline, siis peaksid lood olema teised. Ja võimalik, et sa kohtud kellegagi, kelle pärast sa oled nõus kõigeks.

 

 

Töö

Võib-olla tunned sa sellel nädalal suuremat väsimust ja kurnatust töö juures. Võib ka juhtuda, et sind vaevab hetkel motivatsioonipuudus. Kui sa aga natukenegi pingutad, võid sa leida nii julgust, kui motivatsiooni, mis aitavad sul edasi minna.

 

Tervis

Neptuuni praegune aspekt ei ole kõige parem, seega ära hakka oma tervisega mängima. Hoia end külmetushaiguste ja seedeprobleemide eest. 


Raha

Merkuur võib sind panna rohkem kulutama. Hea oleks, kui sa hoolitseksid paremini oma rahaasjade eest ja peaksid eelarvest kinni. Ja ära osta midagi, mida sa hiljem kahetseda võid.

Kommentaare ei ole