Viimased lood

latest

Sõnn

 Head vana aasta lõppu! Täna on Merkuur ja Marss retrograadis. Uraan on konjunktsioonis ja aitab sul oma plaane ellu viia.  A...

 Head vana aasta lõppu!

Täna on Merkuur ja Marss retrograadis. Uraan on konjunktsioonis ja aitab sul oma plaane ellu viia. 


Armastus

foto : unsplash / Michael Fousert

 

 

Mõned suhtlemisprobleemid ja arusaamatused võivad tekkida. Sa pead ilmselt ise omalt poolt pingutama, et olukorda siluda ja leida lahendusi oma probleemidele. Kui sa oled vallaline, siis võib-olla oled sa kohtunud kellegagi ja pead teda kõige-kõige paremaks. Ära idealiseeri teda üle. Katsu teda enne rohkem tundma õppida.

 

Vana aasta õhtu

Peale jõulupühi sugulastega tahad sa vana aastat ära saata pidulikumalt. Võib-olla oled sa üürinud mõne villa või veedad õhtu lähedaste seas ja naudid elu. Kõikide märkide järgi peaksid sa karaoket laulma täna õhtul. 
Töö

Sa leiad ise ilmselt, et sul on väga head plaanid ja et teised jagaksid sinu arvamust. Täna tuleb sul ilmselt seista oma õiguste eest väljas ja kaitsta oma huve. See võib olla üsna väsitav aga see tasub ennast ära. 


Tervis

Järgnevatel päevadel vajad sa tõsist puhkust, vaikust ja rahu. Vana aasta on kohe läbi saamas ja see on normaalne, et sa tunned suuremat väsimust. 

 

 


Pere

Kodune õhkkond peaks olema rahulik. Täna peaks sind ees ootama väga ilus päev. 

 

Raha

Parem oleks, kui sa ei sooritaks suuremaid tehinguid täna. Ole ettevaatlikum ja ära anna kiusatusele järele.

 

Õnnenumber : 659

 

Väike nõuanne: võta aega ka iseendale


Kommentaare ei ole