Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Sõnn

foto : unsplash / freestocks     Täna on Marss retrograadis. Uraan on aga konjunktsioonis ja aitab sul oma eesmärke ellu viia. Vii oma ...

foto : unsplash / freestocks

 

 

Täna on Marss retrograadis. Uraan on aga konjunktsioonis ja aitab sul oma eesmärke ellu viia. Vii oma unistused ellu ja ära lepi ainult unistamisega.


Armastus

Tõenäoliselt tunned sa end hästi. Kui sa oled kellegagi koos, võid sa kindel olla, et su partner on väga rahul sellega, et sina ta elus oled olemas. Teie suhe toimib ja see ongi kõige tähtsam. Kui sa oled vallaline, võib sul olla üks salajane austaja.


Töö

Sa võid tunda, et sa pead ühe tähtsa otsuse langetama, kui mitte nüüd, siis millal veel. Sa ei saa seda mõtet enam oma peast välja. Kuna sa selle peale nii tihti mõtled, siis on see märk sellest, et sa peaksid tegutsema. Uus ajajärk on sinu elus algamas.

 

 


Tervis

Sa oled väsinud ja tahaksid rohkem olla üksi. Kasuta seda päeva ära, et jääda koju, kui võimalik ja laadida oma patareid täis. 

 

Raha

Planeetide seis on üldiselt soodne aga sa pead hoidma silma oma rahaasjadel peal. Ära kaota pead ilusate asjade pärast ja ära pinguta üle.

 

Väike nõuanne: ära eira oma probleeme ja ära mängi jaanalinduKommentaare ei ole