Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kaksikud

  foto : unsplash / Aliona Gumenjuk   Päike on opositsiooni...

 

foto : unsplash / Aliona Gumenjuk

 

Päike on opositsioonis sinu märgiga, Marss on konjunktsioonis ja selle tõttu võib öelda, et tänane päev tuleb väsitav. Katsu võtta kõike võimalikult rahulikult, ära muretse liiga palju ja ära ärritu pisiasjade pärast.


Armastus

Kui sa oled vallaline, ei tohiks kohtumistest praegu puudust tulla. Sa suhtled kõikidega vabalt  ilma, et sa end emotsionaalselt seoksid ja selline seis sobib sulle hästi. Küll see suur armastus ka tuleb aga praegu lähtud sa sellest, et iga asi omal ajal. Kui sa oled kellegagi juba koos, siis oled sa võib-olla väsinud igapäevasest rutiinist ja igatsed vaheldist. Ära tee liiga palju etteheiteid ja ära muutu liiga kriitiliseks.


Töö

Haara headest võimalustest kinni ja ära oota, et kõik sinu eest ära tehakse. Hoia samuti oma suhteid töökaaslastega ja oska näha, kui kellelgi on midagi südamel.

 

 

 

Tervis

Planeetide seis ei ole kõige parem sinu tervise jaoks. Võib-olla tunned sa suuremat väsimust ja oled kurnatud, see on ka normaalne, aasta lõpp on käimas ja kõik vajavad puhkust.

 

Raha

Isegi, kui rahaküsimused panevad sind muretsema ja kulmu kortsutama, siis täna võtad sa kõike pigem rahulikult. Otsi ja sa leiad.

 

Väike nõuanne: ära osta seda, mida sa ei vaja


Kommentaare ei ole