Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kaalude nädalahoroskoop

foot : unsplash / Annie Spratt      See nädal tuleb sinu ja...

foot : unsplash / Annie Spratt

 

 

 See nädal tuleb sinu jaoks eriti kiire ja tegevusrohke tänu sellele, et Jupiter on sisenemas Jäära märki ja Päike Kaljukitse märki. Sa pead mõned väljakutsed vastu võtma. Noorkuu Kaljukitse märgis 23. detsembril võib sulle meelde tuletada vanu probleeme ja mälestusi. Võib ka juhtuda, et sa tunned sellel nädalal suuremat üksindust. 


Armastus

Planeedid toetavad sind sellel nädalal. Pluuto toob sulle õnne ja rõõmu kaasa. Ühtegi probleemi ei tohiks tekkida. Kui sa oled vallaline, võid sa kohtuda inimesega, kellest saab sinu elu lahutamatu osa.

 

 


Töö

Organiseeri paremini oma tööasju ja ära muutu liiga hajameelseks. Ära suru ka teistele oma arvamust peale, las igale ühele jääb oma õigus. Sinu sõna ei pea alati viimaseks jääma. 


Tervis

Üks töökaaslane ütles sulle, et sa näed väsinud välja, sulle see aga ei meeldinud ja sa solvusid selle peale. Ja ometi on tal tuline õigus. Ole iseenda vastu aus. Sa oled juba hommikul ärgates väsinud ja ei jaksa pooli asju ära teha, mida sa planeerisid. Võta aega maha ja lae oma patareid täis.

Kommentaare ei ole